Strona głównaKulturaKoty i ich sławni ludzie, czyli kto tu rządzi?

Koty i ich sławni ludzie, czyli kto tu rządzi?

Każdy właściciel kota wie, że jeśli ktoś w tym związku jest panem, to właśnie kot. Czy podobnie jest w przypadku kotów gwiazd? Andżelika Piechowiak w swojej książce „Koty i ich sławni ludzie” uchyla drzwi gwiazdorskich domów wtajemniczając nas w kocie życie słynnych właścicieli. Ale to książka nie tylko dla kociarzy.
Jednocześnie autorka odkrywa domowe pielesze i nieznaną na co dzień twarz powszechnie znanych i lubianych. A może nie? W końcu to Koty przez wielkie „K” są tu głównymi bohaterami, a przy okazji poznajemy nieco ich domowników. Chociaż nie wszyscy z rozmówców są pełni uznania dla kotów. Wojciech Mann na przykład nazywa swego pupila przygłupem. O trudnych często relacjach między kotami a ich właścicielami opowiadają m.in.: Joanna Chmielewska, Ewa Bem, Barbara Wrzesińska, Tomasz Raczek, Grzegorz Miecugow, Krystyna Sienkiewicz, Anna Chodakowska, Wojciech Mann, Dorota Sumińska, Grzegorz Turnau, Zofia Czerwińska i Zbigniew Wodecki.

Koty i ich sławni ludzie, czyli kto tu rządzi?ANDŻELIKA PIECHOWIAK – aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Znana m.in. z popularnego serialu „Lokatorzy”. Jak na autorkę książki o kotach przystało jej ulubione sposoby spędzania wolnego czasu to spanie, spanie i spanie oraz zabawa z kotem.

Koty i ich sławni ludzie, Andżelika Piechowiak
ISBN 978-83-7386-370-5
Liczba stron: 184, oprawa twarda
Wydawnictwo Nowy Świat

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Pola Nadziei
  • Umierać po ludzku
  • EWST.pl
  • Oferty pracy