Strona głównaKulturaPora Reportażu - czwarta Pora Książki

Pora Reportażu - czwarta Pora Książki

Od tego roku czwartą częścią organizowanego przez Instytut Książki Festiwalu 4 Pory Książki jest Pora Reportażu. Imprezy w ramach tej części festiwalu odbędą się w dniach 18 - 21 listopada w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Białymstoku, Bielsku - Białej i Gdańsku.
W miastach festiwalowych zorganizowane zostaną spotkania czytelników z najlepszymi polskimi reportażystami, m.in. Wojciechem Jagielskim, Olgą Stanisławską, Jackiem Hugo-Baderem, Eli Barburem czy Pawłem Smoleńskim. Spotkania poświęcone będą także nieżyjącym już twórcom reportaży, np. Melchiorowi Wańkowiczowi.

W ramach Pory Reportażu w pięciu miastach odbędą się także debaty poświęcone takim regionom i krajom, jak Azja, Rosja, Izrael, Ameryka Łacińska i Afryka. Planowane są także quizy na temat literatury, prezentacje zdjęć i relacji z podróży, warsztaty dla młodzieży i nauczycieli, a także spotkania z tłumaczami w ramach cyklu „Przeczytane w tłumaczeniu" organizowanego przez Duński Instytut Kultury i EUNIC.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • EWST.pl
  • Kosciol.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Oferty pracy