Strona głównaKulturaArnold Schwarzenegger nie będzie Conanem

Arnold Schwarzenegger nie będzie Conanem

Arnold Schwarzenegger coś ostatnio nie ma szczęścia do swoich filmów.
Arnold Schwarzenegger nie będzie Conanem [Arnold Schwarzenegger fot. Monolith] Najpierw pod znakiem zapytania stanął kolejny "". Później gwiazdor , po tym jak wcześniej zrezygnował Sylvester Stallone. Teraz okazuje się, że nie powstanie też nowy "Conan". Informację o zaniechaniu prac nad "The Legend of Conan" przekazał producent Chris Morgan.

- Studio postanowiło, że jednak nie nakręci filmu - wyjaśnia. - Złamało mi to serce. Uwielbiam pierwszy obraz z serii, jest jednym z moich ulubionych filmów wszech czasów. Will Beall napisał świetny scenariusz. Akcja miała rozgrywać się 30 lat później i przypominać "Bez przebaczenia" . Zapowiadała się niesamowita produkcja. Ale potrzebny był duży budżet, a studio miało wątpliwości. Postanowili nie ryzykować. Zrobią z tego serial czy coś.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Hospicja.pl
  • Pola Nadziei
  • Aktywni 50+
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X