Strona głównaKulturaDaniel Craig (jednak) znowu jako James Bond

Daniel Craig (jednak) znowu jako James Bond

W 25 filmie o przygodach Jamesa Bonda ponownie w roli głównej zobaczymy Daniela Craiga. Piosenkę przewodnią znów ma zaśpiewać Adele.
Daniel Craig (jednak) znowu jako James Bond [Daniel Craig fot. Forum Film] Brytyjski aktor, który do tej pory nie potwierdził, iż zamierza wrócić do roli agenta Jej Królewskiej Mości, jednak pojawi się w najnowszej produkcji szpiegowskiej serii. Producentka Barbara Broccoli zamierza rozpocząć zdjęcia do filmu w 2018 roku, co oznacza, iż premiera odbędzie się w 2019. Wcześniej krążyły pogłoski, że w rolę 007 ma wcielić się Tom Hiddleston lub... Emilia Clarke, zaśsam mówił iż jego przygoda z Bondem skończyła się.

Z nowych plotek dotyczących produkcji o Bondzie mówi się, iż do ekipy powróci . Jej piosenka ilustrująca "Skyfall" była wielkim sukcesem, podobnie jak sam film, nic więc dziwnego, iż producenci chcą powtórzyć ten sukces.

Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z .

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Kosciol.pl
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy