Strona głównaKulturaDyrektor festiwalu w Cannes zabronił robienia selfie

Dyrektor festiwalu w Cannes zabronił robienia selfie

Thierry Fremaux, dyrektor festiwalu w Cannes postanowił wprowadzić spore ograniczenia. Nie tylko dla dziennikarzy, ale także dla gwiazd filmowych. Twórcy filmowi, którzy pojawią się na czerwonym dywanie w związku z premierą swojego filmu nie będą mogli robić sobie selfie.
Dyrektor festiwalu w Cannes zabronił robienia selfie [© sakkmesterke - Fotolia.com]
Robienie selfie trywializuje to wydarzenie i dodatkowo spowalnia ruch na czerwonym dywanie - tłumaczy Thierry Fremaux.
Dyrektor festiwalu ustalił też nowe zasady dla dziennikarzy. Pokazy prasowe będą odbywały się albo w tym samym momencie co premiery (jeśli premiera będzie o 19.00) albo następnego dnia rano (jeśli premiera będzie o 22.00).
Wreszcie idąc na premierę będziemy wiedzieli tylko tyle, ile zechce wcześniej zdradzić dystrybutor - mówi Thierry Fremaux - Suspens w pełnym tego słowa znaczeniu.
W tym roku festiwal w Cannes odbędzie się w dniach 8-19 maja.

Ostatnia Złota Palma powędrowała do twórców filmu "".

Serwis świąteczny senior.pl

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Akademia Pełni Życia
  • Kobiety.net.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X