Strona głównaKulturaEwa Kasprzyk woli kojarzyć się z seksem niż z geriatrią

Ewa Kasprzyk woli kojarzyć się z seksem niż z geriatrią

Zakończyły się zdjęcia na planie filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Kontynuacja przygód bohaterów komedii "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" pojawi się w kinach 25 stycznia. W "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" żona docenta została sekstrenerką i celebrytką.
Ewa Kasprzyk woli kojarzyć się z seksem niż z geriatrią [Ewa Kasprzyk fot. K. Szymczuk] "Misz Masz" to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii "Кogel-mogel". Oprócz Ewy Kasprzyk na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, , Paweł Nowisz oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.
Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią - mówi Ewa Kasprzyk, która ponownie wciela się w postać pani Wolańskiej. - Moja bohaterka jest jakby tego samego zdania i przyjęła to do aprobującej wiadomości.
W "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.
Nie ma co ukrywać, że wszyscy jesteśmy niezwykle podekscytowani, robiąc ten film. Dla mnie to niezwykle interesujące wyzwanie, tym bardziej że w momencie powstawania pierwszych kultowych części filmu miałem zaledwie 10 lat - Kordian Piwowarski, reżyser filmu, wiedział, że mierzy się z legendą. - Pracować z takimi aktorami to zaszczyt. Robimy wszystko, żeby "Miszmasz" sprostał oczekiwaniom widzów.

Grażyna Błęcka-Kolska po raz pierwszy zagrała Kasię ponad 30 lat temu. Do dziś widzowie wspominają ją z tamtej roli. W najnowszym filmie Kasia ma już dorosłego syna i tym razem to on jest źródłem rodzinnych problemów, które rozbawią publiczność.
"Мiszmasz czyli Kogel Mogel 3" umiejętnie nawiązuje do poprzednich części - mówi Grażyna Błęcka-Kolska. - Jest to zasługą rewelacyjnego scenariusza Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, by ten film łączył pomost z "Кoglem-moglem" i "Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy