Strona głównaKulturaJames Ivory w nowej roli

James Ivory w nowej roli

W wieku 90 lat James Ivory po raz pierwszy zostanie narratorem filmu.
James Ivory w nowej roli [James Ivory, fot. Gorup de Besanez, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons] James Ivory będzie narratorem włoskiego filmu zatytułowanego "Dance Again With Me Heywood". Opisywany jako współczesna bajka projekt opowie historię samotnego nowojorczyka, który zaprzyjaźni się z młodą dziewczyną. Te dziwaczną parę połączy do oraz dziwna choroba polegająca na tym, że jej ofiary stają się niewidzialni dla wszystkich poza chorymi.

Film będzie kręcony w języku angielskim. Za reżyserie odpowiada Michele Dioma. W rolach głównych wystąpią Giorgio Arcelli Fontana oraz Ottavia Orticello. Premierę zaplanowano na listopad.

James Ivory jest twórcą takich filmów, jak "Złota", "Picasso - twórca i niszczyciel", "Okruchy dnia", "Powrót do Howards End", "Maurycy" czy "Pokój z widokiem". Niedawno twórca otrzymał Oscara za scenariusz do obrazu "Tamte dni, tamte noce".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Kosciol.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy