Strona głównaKulturaJennifer Lopez (znowu) w komedii romantycznej

Jennifer Lopez (znowu) w komedii romantycznej

Jennifer Lopez wraca na duży ekran i do miłosnych rozterek. Gwiazda zagra w filmie "Second Act".
Jennifer Lopez (znowu) w komedii romantycznej [Jennifer Lopez fot. UIP] Bohaterką jest pracownica hipermarketu, która postanawia zmienić swe życie i udowodnić, że na Madison Avenue spryt jest równie ważny, co wykształcenie. Romantyczna komedia ma przypominać klimatem "Pracującą dziewczynę" czy "Pokojówkę na Manhattanie".

- Ludzie próbują zmarginalizować kobiety w pewnym wieku - mówi artystka. - "Second Act" to historia, która zachęca kobiety, by robiły więcej. To opowieść, która ma zainspirować żeńską publiczność.

Za kamerą staje Peter Segal ("50 pierwszych randek"). Scenariusz pisze Justin Zackham ("Choć goni nas czas") i Elaine Goldsmith-Thomas. Projekt realizuje STX.

obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • EWST.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X