Strona głównaKulturaKsiążę Karol z Jamesem Bondem?

Książę Karol z Jamesem Bondem?

Książę Karol, następca brytyjskiego tronu, ojciec Williama i Harry'ego, rozważa udział w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Miałby pojawić się w nadchodzącym, niezatytułowanym jeszcze obrazie u boku Daniela Craiga, Ramiego Maleka i Naomie Harris.
Książę Karol z Jamesem Bondem? [Książę Karol, fot. Mark Jones , CC BY 2.0, Wikimefdia Commons] Twórcy 25. obrazu o agencie 007 wpadli na pomysł zaproszenia księcia Karola, po tym, jak znakomicie przyjęto udział królowej Elżbiety II w nawiązującej do sekwencji podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, w 2012 roku. Ich zdaniem, pojawienie się księcia Karola w filmie wywołałoby jeszcze większe zamieszanie.
Jest uosobieniem brytyjskości i jest stworzony do niewielkiej roli w filmie o Bondzie - zdradził informator. - Fani na całym świecie byliby zachwyceni.
Niedawno w prasie pojawiły się spekulacje na temat fabuły nowego Bonda. Mający zazwyczaj dobre informacje Baz Bamigboye z "The Daily Mail" twierdzi, że tematem obrazu będzie inżynieria genetyczna.
Główny wątek związany jest z inżynierią genetyczna, która z jednej strony jest fascynująca, ale z drugiej dla mało kogo zrozumiała - mówi informator "The Daily Mail". - Trzeba było więc temat zrobić przystępnym dla ludzi. Z tego właśnie powodu (i humoru) została zatrudniona Phoebe Waller-Bridge.
powraca jak agent jej Królewskiej Mości. Udział w filmie potwierdzili także Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Lea Seydoux, Rory Kinnear, Jeffrey Wright oraz Ralph Fiennes.

Rami Malek zagra czarny charakter. Oprócz Ramiego Maleka do obsady dołączyli także Billy Magnussen, Ana de Armas, Lashana Lynch, David Dencik oraz Dali Benssalah.

Za zasadniczą część scenariusza odpowiadają Neal Purvis i Robert Wade, a Scott Z. Burns i Phoebe Waller-Bridge zajęli się poprawkami. Premiera 8 kwietnia 2020.

Reżyseruje Cary Joji Fukunaga, który ostatnio pracował przy serialu "Maniac" z Jonah Hillem i Emmą Stone.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy