Strona głównaKulturaMaggie Smith wraca do Downton Abbey

Maggie Smith wraca do Downton Abbey

W sieci ukazał się zwiastun kinowego filmu "Downton Abbey". W kinowej odsłonie pojawi się oryginalna obsada produkcji w tym Maggie Smith, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Elizabeth McGovern i Hugh Bonneville.
Maggie Smith wraca do Downton Abbey [fot. Maggie Smith,  Elizabeth McGovern, , Hugh Bonneville, Michelle Dockery] Oczywiście aktorzy wrócą do swych ról znanych z małego ekranu. Ponadto w zagrają , Geraldine James, David Haig, Tuppence Middleton, Simon Jones, Kate Phillips oraz Stephen Campbell Moore. Matthew Goode pojawi się jako Henry Talbot w epizodzie.

Twórca "Downton Abbey", Julian Fellowes, napisał scenariusz i zajmie się produkcją razem z Garethem Neame'em i Liz Trubridge.

doczekała się 6 sezonów. Akcja rozgrywa się w czasie burzliwych zmian społecznych. Pokazana tu Wielka Brytania jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących na dworze Downton Abbey. Cykl uhonorowany został m.in. Złotymi Globami i nagrodami Emmy.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Kosciol.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy