Strona głównaKultura"Mamma Mia! Here We Go Again": Cher śpiewa "Fernando"

"Mamma Mia! Here We Go Again": Cher śpiewa "Fernando"

Do sieci trafił wypełniony muzyką spot promujący film "Mamma Mia! Here We Go Again". Poza tytułowym przebojem w klipie, który miał premierę w jednym z bloków reklamowych podczas transmisji gali wręczenia Grammy, słyszymy też inny przebój zespołu ABBA, "Fernando", który śpiewa Cher. Wideo znajduje się poniżej.
"Mamma Mia! Here We Go Again": Cher śpiewa "Fernando" [Cher, fot. kadr z filmu Mamma Mia! Here We Go Again] Przypomnijmy, że kanwą drugiej część kinowego hitu 2008 roku także są piosenki grupy ABBA.

Oryginał opowiadał o młodej Sophie (Amanda Seyfried), która przygotowując się do ślubu ze Sky'em (Dominic Cooper), chce dowiedzieć się, kim jest jej ojciec. Na podstawie pamiętnika matki Donny (Meryl Streep) wyłania trzech kandydatów (Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard).

W nowym filmie cofamy się do młodzieńczych czasów Donny, kiedy poznała swego przyszłego męża. Jednocześnie Sophie dowiaduje się, że jest w ciąży i wie, że ojciec jej dzieckato jej mąż Sky.

Czekają nas więc wycieczki w przeszłość i retrospekcje. Lily James portretuje młodą Donnę (w starszej wersji ), Jeremy Irvine gra młodego Sama (Pierce Brosnan), a Aleksa Davies młodą Rosie (Julie Walters). Jessica Keenan Wynn jest młodą Tanyą (Christine Baranski), ponadto Josh Dylan i Hugh Skinner grają młodych Billa i Harry'ego. Oczywiście, widzimy również całą oryginalną obsadę oraz w roli babci Sophie.

Film zagości na ekranach 27 lipca 2018 roku. Ol Parker napisał scenariusz i stanął za kamerą.

Oparty na twórczości zespołu ABBA musical "" gościł w polskich kinach w sierpniu 2008 roku. Obraz zarobił w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 144 miliony dolarów, a na całym świecie ponad 600 milionów.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć