Strona głównaKulturaMargaret ¶piewa dla Romy G±siorowskiej i Piotra Adamczyka

Margaret ¶piewa dla Romy G±siorowskiej i Piotra Adamczyka

Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onie¶mielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajd± "Całe szczę¶cie"? Co przyniesie im nieprzypadkowe spotkanie z przeznaczeniem? W sieci pojawił się zwiastun nowej polskiej komedii romantycznej.
Margaret ¶piewa dla Romy G±siorowskiej i Piotra Adamczyka [Piotr Adamczyk, Roma G±siorowska, Maks Balecrowski fot. Robert Pałka] Twórcy takich hitów jak "Listy do M." czy "Podatek od miło¶ci" zaprosili do współpracy specjalistę od komedii Tomasza Koneckiego, reżysera takich hitów jak "", "Testosteron" i "Lejdis ". W filmie "Całe szczę¶cie" Romie G±siorowskiej i Piotrowi Adamczykowi towarzysz±: Joanna Liszowska , Marieta Żukowska, Izabela D±browska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk. "Całe szczę¶cie" to filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu napisała piosenkę. Nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie pojawi się w kinach 8 marca.
W filmie "Całe szczę¶cie" gram Martę Potock±. Moja bohaterka jest trenerk± fitness, ikon±. Cała Polska ogl±da jej program w telewizji. Ludzie na¶laduj± j±, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn. Bardzo się ucieszyłam z tego, że dostałam tę propozycję, ponieważ podej¶cie do życia mojej bohaterki jest mi bardzo bliskie. Podobnie jak ona przekraczam granice, dbam o to, żeby my¶leć pozytywnie, jestem też wytrzymała, psychicznie i fizycznie – mówi Roma G±siorowska.
Przygotowuj±c się do roli gwiazdy fitness, aktorka była pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann - w tym dietetyczki Alicji Krajowskiej oraz głównego trenera centrum Kuby Gł±ba, mistrza Polski w fitnessie sylwetkowym .
Film "Całe szczę¶cie" poza wzruszeniami i humorem da widzom szansę, by zajrzeć za kulisy show-biznesu - mówi odtwórca głównej roli . - W życiu mojego bohatera Roberta i jego syna pojawia się bowiem gwiazda ze ¶wiata mediów. Jest ni± Marta Potocka grana przez Romę G±siorowsk±. Marta to guru fitnessu, która inspiruje ćwicz±cych z ni± ludzi. Jej popularno¶ć wykracza poza sport - ma swój program w telewizji, pisze ksi±żki. Wywraca życie Roberta do góry nogami.

 

Skomentuj artykuł:

Jeste¶ niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będ± usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Aktywni 50+
  • Pola Nadziei
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy