Strona głównaKulturaMel Gibson i Danny Glover nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Mel Gibson i Danny Glover nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Mel Gibson, Danny Glover i reżyser Richard Donner chcą zrealizować piątą część "Zabójczej broni".
Mel Gibson i Danny Glover nie są za starzy na "Zabójczą broń" [Mel Gibson i Danny Glover fot. Warner Bros.] Roger Murtaugh (Danny Glover) w zabójczej serii kilka razy powtarza słynne zdanie "I'm too old for that shit". Wygląda na to, że 71-letni Glover, 61-letni (Martin Riggs) oraz 87-letni Richard Donner ciągle nie są za starzy, bo właśnie zapowiedzieli realizację piątej części "Zabójczej broni".

Channing Gibson, który napisał czwartą część filmu także zdecydował się na powrót.

Pierwsza "Zabójcza broń" w reżyserii Richarda Donnera trafiła do kin w 1987 roku i okazała się wielkim sukcesem. Dwa lata później do bohaterów dołączył Joe Pesci jako naciągacz Leo Getz. 1993 rok to sierżant Lorna Cole (Rene Russo), która zawróciła w głowie Martinowi Riggsowi. W 1998 roku z kolei do ekipy dołączył detektyw Lee Butters (Chris Rock). Wszystkie części zarobiły blisko miliard dolarów.

W 2016 roku w stacji Fox pojawił się telewizyjna wersja "Zabójczej broni". Głównych bohaterów grają Damon Wayans i Clayne Crawford. Obecnie prezentowany jest drugi sezon serii.

Richard Donner nie zajmował się reżyserią od czasu filmu "16 przecznic" z 2006 roku. Mel Gibson zagrał ostatnio w filmie "Dziedzictwo krwi", a Danny Glover w "Extortion".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Kobiety.net.pl
  • EWST.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy