Strona głównaKulturaNicollette Sheridan nową Alexis w "Dynastii"

Nicollette Sheridan nową Alexis w "Dynastii"

Nicollette Sheridan ("Gotowe na wszystko") dołączyła do obsady nowej wersji serialu "Dynastia" i to nie w byle jakiej roli. Nicollette Sheridan zagra Alexis Carrington, którą w oryginale brawurowo portretowała Joan Collins.
Nicollette Sheridan nową Alexis w "Dynastii" [Nicolette Sheridan fot. Best Film] Dla niewtajemniczonych: Alexis Carrington to była żona głównego bohatera Blake'a Carringtona (Grant Show). Kobieta wraca niespodziewanie, próbując rozbić małżeństwo Blake'a z Cristal (Nathalie Kelley) i pogodzić się z dziećmi, a przede wszystkim zdobyć, co jej należne.

Realizowany dla telewizji ABC w latach 1981 - 1989 serial był na przełomie lat 80. i 90. w Polsce jednym z największych telewizyjnych hitów. Cały kraj ekscytował się bogactwem bohaterów oraz bójkami dwóch żon bogacza Blake'a Carringtona - obecnej (sekretarki) Cirstal i byłej Alexis. W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i . Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell.

Akcja nowego serialu rozgrywa się współcześnie. Bohaterami znowu są członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, walczący o przejęcie kontroli nad fortuną. Historia przedstawiona jest jednak głównie z perspektywy córki Blake'a Carringtona: Fallon Carrington (Elizabeth Gillie) oraz jego żony Cristal o hiszpańskich korzeniach.

Nad realizacją nowej wersji "" czuwają Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Projekt wspierają twórcy oryginału - Esther Shapiro i Richard Shapiro.

Nicollette Sheridan ostatnio zagrała w telewizyjnym obrazie "All Yours ".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Akademia Pełni Życia
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X