Strona głównaKulturaPatrick Stewart oficjalnie wraca do Star Treka

Patrick Stewart oficjalnie wraca do Star Treka

Alex Kurtzman zajmie się produkcją serialu "Star Trek", a Patrick Stewart powróci do roli kapitana Picarda. Informację potwierdził sam Patrick Stewart podczas konwencji fanów Star Treka w Las Vegas.
Patrick Stewart oficjalnie wraca do Star Treka [Patrick Stewart fot. Paramount Pictures] Niedawno Alex Kurtzman podpisał nową pięcioletnią umowę ze stacja CBS, na mocy której ma się m.in. zająć różnymi projektami związanymi ze "Star Trekiem". Spośród nich największe emocje wzbudza właśnie serial, którego bohaterem będzie . Oprócz Aleksa Kurtzmana w projekt zaangażowany jest także Avika Goldsman.
Zawsze bedę dumny z tego, ze brałem udział w projekcie "Star Trek: The Next Generation", ale gdy w 2002 roku konczylismy produkjce uważałąme to za naturalna i odpowiednia konkluzja - mówi Patrick Stewart. - Jest wiec dla nie pewną niespodzianką że powróca do pstaco Jean-Luc Picard by odkrywac nowe wymiary.

Alex Kurtzman nadzoruje serial "Star Trek: Discovery" a wcześniej wyprodukował film "W ciemność: Star Trek".

"Star Trek: Nemesis" z 2002 roku to ostatni projekt związany z gwiezdną sagą, w którym wystąpił .

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • EWST.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy