Strona głównaKultura"Polityka" Patryka Vegi - rekordowy zwiastun

"Polityka" Patryka Vegi - rekordowy zwiastun

Zwiastun "Polityki" Patryka Vegi na YouTube ma już 3,8 miliona odsłon. Zwiastun filmu "Polityka", najnowszej produkcji Patryka Vegi, bije rekordy popularności w Internecie. W zaledwie sześć dni odtworzono go blisko 4 miliony razy, dzięki czemu zapowiedź znalazła się na pierwszym miejscu w głównej sekcji trending serwisu YouTube oraz na pierwszym miejscu w sekcji filmy. Imponująca jest również liczba odtworzeń trailera na Facebooku, która przekroczyła już 4 miliony. To wyniki, którymi nie mogła pochwalić się dotąd żadna inna polska produkcja.
fot. PolitykaUtrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? "Polityka" ma odpowiedzieć na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Główne role w filmie grają , Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, , Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, , Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk i Tomasz Sapryk.

"Polityka" w kinach już 4 września.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Pola Nadziei
  • Kosciol.pl
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy