Strona głównaKulturaPowstanie sequel "To właśnie miłość" (tak jakby)

Powstanie sequel "To właśnie miłość" (tak jakby)

Fani jednej z najbardziej lubianych komedii romantycznych wszech czasów - "To właśnie miłość" - dowiedzą się, co wydarzyło się u ich ulubionych bohaterów.
Powstanie sequel "To właśnie miłość" (tak jakby) [fot. Love Actually] Z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, powstanie krótkometrażówka będąca swoistą kontynuacją filmu z 2003 roku. Reżyser Richard Curtis (współzałożyciel Comic Relief) postanowił zebrać obsadę swej hitowej produkcji i opowiedzieć, co stało się przez ostatnie 14 lat. Udział w przedsięwzięciu potwierdzili Liam Neeson, jego filmowy syn, czyli dziś 26-letni Thomas Brodie-Sangster; i Martine McCutcheon; Keira Knightley i Andrew Lincoln; i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz - ku zapewne powszechnemu zadowoleniu - Rowan Atkinson.

- Nigdy nie marzyłem o tym, by napisać sequel "", ale pomyślałam, że 10-minutowa opowieść o tym, co się u wszystkich teraz dzieje będzie niezłą zabawą - powiedział Curtis. - Kto się najlepiej zestarzał? To jedno z wielkich pytań, choć odpowiedź wydaje się oczywista - Liam. Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, że tak wielu członków obsady weźmie udział w naszym projekcie. Na pewno będzie to nostalgiczna chwila.

Red Nose Day odbędzie się 24 marca. Tego dnia filmik ma doczekać się premiery. Do USA trafi dzień później.

Komedia "To właśnie miłość" była inspiracją dla projektów "Walentynki" i "Kobiety pragną bardziej".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Akademia Pełni Życia
  • EWST.pl
  • Aktywni 50+
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy