Strona głównaKulturaRobert Redford i Jane Fonda na romantycznej przejażdżce [TEASER]

Robert Redford i Jane Fonda na romantycznej przejażdżce [TEASER]

W sieci pojawiła się zapowiedź filmu "Our Souls at Night" z Robertem Redfordem i Jane Fondą w rolach głównych w roli głównej. Produkcja jest adaptacją powieści Kenta Harufa. Scenariusz napisali Scott Neustadter i Michael H. Weber - znani m.in. dzięki filmowi "500 dni miłości".
Robert Redford i Jane Fonda na romantycznej przejażdżce [TEASER] [fot. Our Souls at Night | Teaser | Netflix] Akcja rozgrywa się w Kolorado. Bohaterami są Addie i Louis. Ich małżonkowie nie żyją, a dzieci mieszkają daleko. Od zawsze się przyjaźnili, teraz ona będzie się starała nawiązać romantyczną więź - by jak najwięcej wycisnąć z czasu, który im pozostał.

nie tylko zagrał w obrazie, ale był także zaangażowany jako producent. To on przyszedł z pomysłem do Netfliksa. Chciał też ponownie grać z , z którą przed laty wystąpił w filmach "Boso w parku" (1967) i "Elektryczny jeździec" (1979).

Netflix pokaże film 29 września.

Teaser ukazujący seniorów na przejażdżce można obejrzeć tutaj:

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć