Strona głównaKulturaRobert Redford i nowe technologie

Robert Redford i nowe technologie

Jednym z głównych powodów, dla których Robert Redford zgodził się na występ w superprodukcji "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" była jego ciekawość.
Robert Redford i nowe technologie [Robert Redford fot. Imperial] Aktor pojawi się w filmie w roli Alexandra Pierce'a, lidera organizacji T.A.R.C.Z.A. - Przyjąłem tę propozycję między innymi dlatego, że chciałem doświadczyć tej nowej formy filmowania, w której komiksowi bohaterowie ożywają dzięki zaawansowanej technologii - przyznaje . - Wkroczyłem na nowy dla siebie teren z ciekawości.

Artysta jest przekonany, że bardzo zmieniają kino. - Można dyskutować o tym, jak bardzo i czy na dobre, ale faktem jest, że to się dzieje - twierdzi gwiazdor.

Przypomnijmy, że "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" trafi na nasze ekrany już 28 marca. Kontynuację "Pierwszego starcia" wyreżyserowali Anthony i Joe Russo na podstawie scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely'ego. W filmie Steve Rogers - Kapitan Ameryka (w tej roli ponownie Chris Evans) wiedzie spokojne życie w Waszyngtonie. Sielanka nie trwa jednak długo. Gdy w kłopoty wpada jego kolega z agencji T.A.R.C.Z.A., Kapitan Ameryka znowu staje do walki. W starciu z Zimowym Żołnierzem (Sebastian Stan) superbohatera wesprze Czarna Wdowa (Scarlett Johansson).

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Pola Nadziei
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy