- "Charlie i fabryka czekolady" to obelga - oznajmił Wilder. - Johnny Depp to dobry aktor, ale nie obchodzi mnie reżyser, . To na pewno utalentowany człowiek, ale nie przemawia do mnie jego wersja tej historii.
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany:
zaloguj się /
zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.