Strona głównaKultura"Żółta łódź podwodna" wraca do kin

"Żółta łódź podwodna" wraca do kin

Klasyczny film z muzyką The Beatles, "Yellow Submarine", powraca do kin z okazji 50-lecia premiery.
"Żółta łódź podwodna" wraca do kin [fot. yellow submarine] "" z 1968 roku to klasyczny przykład eksperymentalnego pop artu, w którym surrealistyczna animacja połączona jest z genialną muzyką The Beatles. Z okazji 50-lecia premiery film ponownie trafi do kin, ale oczywiście w znacznie ulepszonej wersji. Animacja będzie bowiem pokazywana w formacie 4K, a dźwięk poprawiono do standardu 5.1 stereo surround.

Film opowiada o kochających muzykę mieszkańcach Pepperland, rajskiej nadmorskiej krainy. Gdy Pepperland zostaje zaatakowane muszą się zjednoczyć by uchronić muzyczny raj. W filmie usłyszeć można piosenki "Eleanor Rigby", "When I’m Sixty-Four", "Lucy in the Sky With Diamonds", "All You Need Is Love" czy "It's All Too Much". Za reżyserię filmu odpowiada George Dunning.

Serwis świąteczny senior.pl

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Akademia Pełni Życia
  • EWST.pl
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X