Strona głównaKulturaABBA w studiu w Sztokholmie

ABBA w studiu w Sztokholmie

ABBA przedstawiła dowody na to, że nagrywa w Sztokholmie obiecane wcześniej nowe piosenki. Dwie nowe piosenki mają trafić do fanów pod koniec roku.
ABBA w studiu w Sztokholmie [ABBA fot. Universal Music Polska] Członkowie Abby którzy mają dziś od 68 (Agnetha Fältskog) do 73 lat (Björn Ulvaeus) spotkali się z powodu pomysłu pod nazwą Virtual Abba. Pomysłodawcą jest twórca Idola Simon Fuller, a chodzi o to by w formie wirtualnej wyruszyła w trasę koncertową. O swojej pracy napisali na .
Decyzja by wyruszyć w trasę z awatarami Abby okazuje się mieć niespodziewane konsekwencje - napisali członkowie kapeli w oświadczeniu. - Uznaliśmy, że po 35 latach wejście wspólnie do studia będzie dla nas przyjemnością. Poczuliśmy się jakby czas stanął w miejscu a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda.
Wirtualny tour Abby ma się rozpocząć w przyszłym roku.

reaktywował się w czerwcu 2016 roku na jeden krótki występ w swoim rodzinnym mieście, z okazji 50-lecia konkursu Eurowizji. ABBA działała od 1972 do 1982 roku. Według różnych szacunków, płyty zespołu rozeszły się w nakładzie od 380 do 500 mln egzemplarzy. Szwedzka grupa wylansowała mnóstwo przebojów, między innymi "Waterloo", "SOS", "Gimme, Gimme, Gimme", "Mamma Mia".


Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Pola Nadziei
  • Hospicja.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy