Strona głównaKulturaAretha Franklin śpiewa Adele

Aretha Franklin śpiewa Adele

Aretha Franklin ujawniła co nieco na temat albumu, który realizuje. Królowa soulu pracuje obecnie nad niezatytułowaną płytą z coverami. Pierwotnie mieli jej pomagać Don Was, Babyface i Daryl Simmons. Was musiał jednak wycofać się z projektu z uwagi na napięty grafik. Jego miejsce zajął więc André 3000.
Aretha Franklin śpiewa Adele [Aretha Franklin, fot. Cecilio Ricardo, U.S. Air Force, PD] - Jestem pewna, że praca z André 3000 będzie niezłą zabawą - zapewnia artystka. - Będziemy oglądać jego teledyski i dobrze się bawić. Oczywiście, wyjdzie z tego też wspaniała muzyka.

Franklin ma obecnie pięć ukończonych piosnek i sześć kolejnych, nad którymi jeszcze pracuje.

Wokalistka nagrała już "Midnight Train to Georgia" z repertuaru Gladys Knight & the Pips, "People" , "Last Dance" Donny Summer i "What's Love Got to Do With It" oraz... "Rolling in the Deep" . Wcześniej wokalistka zdradziła, że może też sięgnąć po "Bootylicious" Destiny's Child. Wyboru numerów dokonał producent wykonawczy wydawnictwa, Clive Davis.

- Nie będziecie zawiedzeni - podsumowuje 72-letnia gwiazda. - Dostaniecie dokładnie to, czego oczekujecie, ale coś, czego zupełnie się nie spodziewacie.

Wydawcą będzie RCA.

Dorobek Arethy Franklin zamyka zestaw "Aretha: A Woman Falling Out Of Love" z marca 2011 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Pola Nadziei
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy