Strona głównaKulturaEurowizja 2019: zespół Tulia odpadł w półfinale

Eurowizja 2019: zespół Tulia odpadł w półfinale

We wtorkowy wieczór w Tel Avivie odbył się pierwszy półfinał tegorocznego konkursu Eurowizji. Niestety występ reprezentantek Polski nie spodobał się jury i widzom.
Eurowizja 2019: zespół Tulia odpadł w półfinale Tulia to jeden z 17 wykonawców, którzy zaprezentowali się w pierwszym półfinale. Reprezentantki Polski wystąpiły jako czwarte. Po podliczeniu głosów widzów oraz jury, do wielkiego finału w niedzielę zakwalifikowało się 10 wykonawców (Grecja, Bialorus, Serbia, Cypr, Estonia, Czechy, Australia, Islandia, San Marino oraz Słowienia).

to nie jedyny polski akcent – telewidzowie mogli obejrzeć również rozmowę z Roksaną Węgiel, zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018.

Gospodarzami pierwszego półfinału Eurowizji 2019 byli Bar Refaeli, Erez Tal, Assi Azar oraz Lucy Ayoub. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, w tym m.in. występ ubiegłorocznej zwyciężczyni, Netty Barzilai, jak również Dany International, która triumfowała w konkursie w 1998 roku.

Wielki finał Eurowizji już w niedzielę, 18 maja.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Akademia Pełni Życia
  • Pola Nadziei
  • EWST.pl
  • Oferty pracy