Strona głównaKulturaJennifer Lopez dostanie nagrodę im. Michaela Jacksona

Jennifer Lopez dostanie nagrodę im. Michaela Jacksona

Podczas rozdania nagród MTV Video Music Jennifer Lopez otrzyma za całokształt twórczości Michael Jackson Video Vanguard Award.
Jennifer Lopez dostanie nagrodę im. Michaela Jacksona [Jennifer Lopez fot. Sony BMG] Amerykanka nie tylko odbierze nagrodę, ale także wystąpi na żywo podczas uroczystości, która odbędzie się w Nowym Jorku w Radio City Music Hall 20 sierpnia. Wokalistka otrzymała w tym roku nominację za singel "Dinero". To pierwszy występ Jennifer Lopez na MTV Video Music Awards od 2001 roku.

Wcześniej nagrodę tę otrzymali (jeszcze nie nosiła wtedy jego imienia), , , Britney Spears, Justin Timberlake, Beyonce, Kanye West, Rihanna oraz and P!nk.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, "Por Primera Vez". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Hospicja.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy