Strona głównaKulturaPiosenki świąteczne: Lady Pank znów tworzą zimowe graffiti

Piosenki świąteczne: Lady Pank znów tworzą zimowe graffiti

Grupa Lady Pank szykuje sequel swego świątecznego dzieła, "Zimowe graffiti". Oryginał pochodzi z 1996 roku i zawiera gwiazdkowe nagrania z muzyką Jana Borysewicza i słowami Janusza Panasewicza.
Piosenki świąteczne: Lady Pank znów tworzą zimowe graffiti [Lady Pank fot. Sony Music] Panowie obecnie przebywają w studiu, gdzie pracują nad kontynuacją.

- Dnia dzisiejszego, letniego, przyjemnego rozpoczęliśmy oto nagrywać "Zimowe Graffti 2" - napisał Panasewicz na . - To najlepszy czas, aby przygotować się do zimy. Wyobraźnia czyni cuda. Nadzieję mam ze nie zawiedziecie się, zwłaszcza że miłość wybacza....a wyobraźnia mniej.

został założony w 1981 roku we Wrocławiu przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Kapela ma na koncie ponad 20 płyt i takie przeboje jak "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy" czy "Kryzysowa narzeczona".

Ostatni longplay rockowej formacji to "Miłość i władza" pochodzi z kwietnia 2016 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • eGospodarka.pl
  • Umierać po ludzku
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy