Strona głównaKulturaWrocław: "Inspiracja jest kobietą". Wernisaż wystawy

Wrocław: "Inspiracja jest kobietą". Wernisaż wystawy

Uchwycona chwila, wydarzenie, postać, gra światła, barw. Jeden obraz może przemawiać mocniej niż wiele słów. Wystawa „Inspiracja jest kobietą” jest zbiorem fotografii, które w symboliczny sposobów prezentują upływ czasu. Sesja fotograficzna oraz wystawa powstały w ramach międzypokoleniowej inicjatywy studentów specjalności Menadżer działań artystycznych i arteterapia oraz słuchaczek Dolnośląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej.
Fot. materiały prasowePozornie ulotne chwile, dary losu z nimi związane i powracające we wspomnieniach emocje, uchwycone zostały w kadrach z wizerunkiem współczesnych kobiet przebranych w z dawnych epok zaprojektowanych przez Ewę Landsberg.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 12 maja 2018r. o godz. 15:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55 we .

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Projekt realizowany jest w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej 2018. Patronat nad wystawą objęli Wrocławskie Centrum Seniora oraz portal Senior.pl.

Gdzie:
Centrum Konferencyjne Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, ul. Strzegomska 55, Wrocław

Kiedy:
12 maja 2018 r., godz. 15:00

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Hospicja.pl
  • Kosciol.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy