Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Życie Kultura Senior poleca

Film: Dalida. Skazana na miłość

fot. Dalida31 marca na ekrany polskich kin wchodzi film "Dalida. Skazana na miłość" - oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy, uznawanej za jedną z sześciu najpopularniejszych piosenkarek na świecie.

więcej »

Film: #WszystkoGra - udany polski musical filmowy

fot. #WszystkoGraCo łączy polską muzykę lat 70 i 80 XX wieku z współczesną Warszawą? To nowy film „#WszystkoGra” Agnieszki Glińskiej – reżyser debiutującej w filmie fabularnym.

więcej »

Film: Niewinne (Les innocentes)

fot. Niewinne (Les innocentes)W roku 1945 za murami polskiego klasztoru rozgrywa się dramat kobiet, które muszą sprostać największemu wyzwaniu swojego życia i na nowo odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania.

więcej »

Film: Ave, Cezar! (Hail, Caesar!)

fot. Ave CezarTen film ma wszystko. Do dobrej zabawy i nie tylko.

więcej »

Film: Syn Szawła

fot. Syn SzawłaRaz na jakiś czas zdarzają się filmy, po których widzowi trudno wydobyć z siebie głos. Raz na jakiś czas zdarzają się filmy godne miana arcydzieła.

więcej »

Film: Moje córki krowy

fot. Moje córki krowyPiękna, wzruszająca i pokrzepiająca opowieść. Przede wszystkim mądre i jednocześnie zabawne kino, w którym powinna się odnaleźć większość z widzów.

więcej »

Film: Makbet (Macbeth)

fot. MakbetCzy kolejna adaptacja Szekspira może zaskoczyć? Ile razy widzieliśmy już na deskach teatrów (ostatnio także w formie kinowych transmisji na żywo) adaptacji "Hamleta" czy "Króla Leara"? A jednak Justin Kurzel zdołał pokazać kanon w świeżej odsłonie, a jego interpretacja "Makbeta" jest jedną z najbardziej spektakularnych premier w tym roku.

więcej »

Film: Listy do M. 2

fot. Listy do M. 2Koń jaki jest, każdy widzi, tak jak każdy wie, czego spodziewać się po "Listach do M. 2". I dobrze.

więcej »

Film: Demon

fot. DemonGroteska, humor, trochę mroku, historii, barwna galeria celnie napisanych postaci - "Demon" to film zaskakujący. Trochę straszny, trochę śmieszny. Coś w głowie otwierający.

więcej »

Film: Mission: Impossible - Rogue Nation

fot. Mission: Impossible - Rogue NationDlaczego Cruise od ponad 30 lat jest gwiazdą numer jeden w Hollywood, nawet pomimo swoich dziwnych znajomych-scjentologów? "Rogue Nation" daje odpowiedź na to pytanie już w pierwszej scenie.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Polecamy Kosciol.pl Kobiety.net.pl Poradnik-zdrowia.pl EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X