Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Życie Kultura Recenzje

Książka: Wampiry na odwyku (Matt Haig - Radleyowie)

fot. RadleyowieCywilizacja polega na stłumieniu instynktów...

więcej »

Książka: Eva Berberich, Szczęście jest kotką

fot. Eva Berberich, Szczęście jest kotkąSzczęście ma niejedno oblicze. Jednym z najpiękniejszych jest koci pyszczek. Oto Gałganka - koci niechluj.

więcej »

Książka: Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice

fot. Danuta Wałęsa – Marzenia i tajemniceKsiążka zaczyna się zdjęciem i opisem obecnego domu Wałęsów, czyli happy endem. Ale początki nie były łatwe.

więcej »

Książka: Homer, kot nieustraszony

Homer, kot nieustraszonyGwen Cooper – Odyseja kota imieniem Homer. Prawdziwa historia ślepego kota i kobiety, którą nauczył miłości. „...mały krok w bok od ustalonego szlaku wzbogaca czasem całe życie"

więcej »

Książka: Dziewięć wcieleń kota Deweya

fot. Dziewięć wcieleń kota DeweyaNiedawno był Światowy Dzień Kota i Dzień Przytulania Bibliotekarza. Ustanowiłabym jeszcze „Dzień Przytulania Kota przez Bibliotekarza i Czytelnika”. Kto przeczytał książkę „Dewey. Wielki kot w małym mieście” na pewno chętnie sięgnie po dalszy ciąg opowieści o tym niezwykłym kocie.

więcej »

Książka: Agnieszka Wolny - Hamkało, Zaćmienie

fot. Wydawnictwo CzarnePisarka Natasza Goerke stwierdziła, że autorka „Zaćmienia” z wdziękiem prowadzi czytelnika przez swojskie kręgi piekła. Przewodnikiem po tym piekle jest Ewa Skalska, niegdyś policjantka, teraz poszukiwaczka opowieści dla pisarzy – storyhunterka. Była „medium między pisarzami a literaturą”.

więcej »

Książka: Droga bez powrotu - political fiction po polsku

Fot. Droga bez powrotu„Droga bez powrotu” zaczyna się tak: Smród kurzych gówien był tak intensywny, że czuć go było nawet w zamkniętym samochodzie. I to z odległości stu metrów.” Ale nie jest to powieść o ciężkiej doli hodowcy drobiu.

więcej »

Książka: Steven Cleaver, Ocalić miasto Erasmus

Steven Cleaver, Ocalić miasto Erasmus„Możesz przeprowadzić się na koniec świata, ale zabierzesz ze sobą tego kogoś, kim jesteś. Odległość nie rozwiązuje problemu”

więcej »

Książka: Karolina Prewęcka, Stanisława Celińska. Niejedno przeszłam

fot. Prószyński„…miłość ludzi jest mi potrzebna. Rekompensuje to, czego brakowało mi w dzieciństwie”.

więcej »

Książka: Świat w zupełnie starym stylu

fot. Wydawn. Literackie 2010„Uważałam…, że z jakiegoś, tylko sobie znanego powodu, Pan Bóg przeniósł mnie bezboleśnie przez wszystkie pola minowe”

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Aktywni 50+ Pola Nadziei Hospicja.pl Kobiety.net.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X