Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Życie Kultura Senior poleca

Film: Demon

fot. DemonGroteska, humor, trochę mroku, historii, barwna galeria celnie napisanych postaci - "Demon" to film zaskakujący. Trochę straszny, trochę śmieszny. Coś w głowie otwierający.

więcej »

Film: Mission: Impossible - Rogue Nation

fot. Mission: Impossible - Rogue NationDlaczego Cruise od ponad 30 lat jest gwiazdą numer jeden w Hollywood, nawet pomimo swoich dziwnych znajomych-scjentologów? "Rogue Nation" daje odpowiedź na to pytanie już w pierwszej scenie.

więcej »

Film: „Manglehorn”. Wielki powrót Ala Pacino

fot. ManglehornOd piątku 26 czerwca na ekranach polskich kin będzie można zobaczyć wielki powrót legendy kina – Ala Pacino. Znany z ról w „Ojcu chrzestnym” i „Zapachu kobiety” aktor zagrał główną rolę w filmie „Manglehorn”, który wyreżyserował David Gordon Green.

więcej »

Film: Party Girl

fot. Party GirlSłodko-gorzka opowieść o wyjątkowej kobiecie, która mimo wieku pragnie żyć pełną piersią. Złota Kamera na festiwalu w Cannes w ubiegłym roku okazała się w pełni zasłużona - francuski film hipnotyzuje, a ścieżka dźwiękowa zapada w pamięć na długo.

więcej »

Film: Focus

fot. FocusCóż lepszego w kinie niż para oszustów? Szczególnie gdy on jest wyjątkowo przebiegły, a ona wyjątkowo atrakcyjna. Jak w "Focus".

więcej »

Film: Gra tajemnic (The Imitation Game)

fot. Gra tajemnicHollywood kocha takie filmy, ale nie tylko Hollywood. "Gra tajemnic" to uniwersalne, pełne wdzięku i klasy kino.

więcej »

Film: Obywatel

fot. ObywatelJanek Bratek to chłopak o złotym sercu. Szczery, lojalny, pomocny - na swoją zgubę, niestety. Ta jego dobroć przez całe życie ściąga na niego same kłopoty.

więcej »

Film: Potop Redivivus

fot. PotopCzy warto wybrać się do kina na film, który jest tak często powtarzany w telewizji? Jeżeli chodzi o "Potop", Daniel Olbrychski jako Kmicic oraz nowa wersja montażowa szybko rozwieją wszelkie wasze wątpliwości.

więcej »

Film: Miasto 44

fot. Miasto 44Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”. Uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.

więcej »

Film: Riwiera dla dwojga

fot. Riwiera dla dwojgaNowe dzieło Joela Hopkinsa to absurdalna i schematyczna komedia romantyczna z kryminalnym wątkiem w tle. Ogląda się ją jednak z niemałą przyjemnością. Lekki film w sam raz na gorące dni.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Polecamy Pola Nadziei Hospicja.pl Akademia Pełni Życia Kobiety.net.pl Oferty pracy