Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Życie Kultura Recenzje

Książka: Carola Dunn, Śmierć w posiadłości Wentwaterów

fot. Carola Dunn, Śmierć w posiadłości Wentwaterów"Wygląda na to, że w całym kraju aż roi się od oszukanych mężów i okłamanych przedsiębiorców, którzy mieli tysiąc powodów, by zażądać głowy lorda Stephena."

więcej »

Książka: Paul Bowles, Ponad światem

fot. Paul Bowles, Ponad światem„Nic z tego co się działo nie było zrozumiałe, dobrze mogło chodzić o coś zupełnie innego”. Nigdy nie wiemy co nas może spotkać za progiem domu, rogiem ulicy a cóż dopiero w podróży. Wybierając się w nią musimy być przygotowani na różne wydarzenia.

więcej »

Książka: James Bowen, „Kot Bob i ja”, „Świat według Boba”

fot. NKW 2007 roku londyński muzyk uliczny na detoksie na wycieraczce sąsiadów znajduje... przyjaciela. Rudego, futrzastego i opiekuńczego. „Bob był najlepszą rzeczą jak przytrafiła mi się w życiu” - pisze Bowen o swoim kocie.

więcej »

Książka: Carla Montero, Szmaragdowa tablica

fot. Carla Montero, Szmaragdowa tablica„Nikt nie ma prawa kneblować tego, co przeszłość ma nam do powiedzenia”. Głównym motywem tej książki jest tajemnica, a raczej wiele tajemnic. Dotyczą one zarówno ludzi jak i dzieł sztuki.

więcej »

Książka: Życie scjentologów (Jenna Miscavige Hill - Ofiarowana)

fot. Jenna Miscavige Hill – Ofiarowana"Nie wiedziałam co to jest normalność"

więcej »

Książka: Wampiry na odwyku (Matt Haig - Radleyowie)

fot. RadleyowieCywilizacja polega na stłumieniu instynktów...

więcej »

Książka: Eva Berberich, Szczęście jest kotką

fot. Eva Berberich, Szczęście jest kotkąSzczęście ma niejedno oblicze. Jednym z najpiękniejszych jest koci pyszczek. Oto Gałganka - koci niechluj.

więcej »

Książka: Kobieta samotna. Danuta Wałęsa - Marzenia i tajemnice

fot. Danuta Wałęsa – Marzenia i tajemniceKsiążka zaczyna się zdjęciem i opisem obecnego domu Wałęsów, czyli happy endem. Ale początki nie były łatwe.

więcej »

Książka: Dziewięć wcieleń kota Deweya

fot. Dziewięć wcieleń kota DeweyaNiedawno był Światowy Dzień Kota i Dzień Przytulania Bibliotekarza. Ustanowiłabym jeszcze „Dzień Przytulania Kota przez Bibliotekarza i Czytelnika”. Kto przeczytał książkę „Dewey. Wielki kot w małym mieście” na pewno chętnie sięgnie po dalszy ciąg opowieści o tym niezwykłym kocie.

więcej »

Książka: Agnieszka Wolny - Hamkało, Zaćmienie

fot. Wydawnictwo CzarnePisarka Natasza Goerke stwierdziła, że autorka „Zaćmienia” z wdziękiem prowadzi czytelnika przez swojskie kręgi piekła. Przewodnikiem po tym piekle jest Ewa Skalska, niegdyś policjantka, teraz poszukiwaczka opowieści dla pisarzy – storyhunterka. Była „medium między pisarzami a literaturą”.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Polecamy Aktywni 50+ Kobiety.net.pl Akademia Pełni Życia Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy