Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Jak pies z kotem w Kinie Pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 24 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Jak pies z kotem - wzruszającej, autobiograficznej opowieści Janusza Kondratiuka o jego relacji z bratem Andrzejem. Na ekranie Robert Więckiewicz i nagrodzony na festiwalu w Gdyni Olgierd Łukasiewicz.

więcej »

Marcin Wicha laureatem Nike 2018

fot. NIKEKsiążka „Rzeczy, których nie wyrzuciłem” Marcina Wichy zdobyła nagrodę Nike 2018. Zdobyła także Nike Czytelników.

więcej »

Barbra Streisand chwali Lady Gagę

Bradley Cooper i Lady Gaga fot. Warner Bros. Entertainment PolskaBarbra Streisand ma tylko pochwały dla Lady Gagi, która właśnie zagrała w nowej wersji filmu "Narodziny gwiazdy".

więcej »

Michael Bublé: nowa płyta "Love"

Michael Bublé fot. Warner Music PolandPo ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu powraca Michael Bublé. Kolejny album Kanadyjczyka będzie nosić tytuł "❤", czyli "Love", a ukaże się 16 listopada.

więcej »

Terminator: Arnold Schwarzenegger is back

fot. Instagram/Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger pochwalił się zdjęciem z planu nowej wersji klasyka science fiction. Arnold Schwarzenegger wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z Lindą Hamilton z obecnie realizowanego filmu i dla porównania fotografię sprzed lat wykonaną także przy okazji kręcenia "Terminatora".

więcej »

Robert Więckiewicz o filmie "Kler": Nie zajmujemy się krytyką wiary

Robert Więckiewicz i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatW sieci pojawił się materiał promujący film "Kler". O produkcji opowiada Robert Więckiewicz.

więcej »

"Kler" w Kinie pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 3 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Kler - nagrodzonego na festiwalu w Gdyni najnowszego dzieła Wojciecha Smarzowskiego. Na ekranie Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak i Janusz Gajos.

więcej »

„Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego powalczy o Oscara

Tomasz Kot i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatKomisja Oscarowa pod przewodnictwem zdobywcy Oscara Jana A.P. Kaczmarka jednogłośnie wybrała film „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy film nieanglojęzyczny”.

więcej »

Warszawa: XI Juwenalia III Wieku

Fot. materiały prasoweOd wczoraj trwają w warszawie 11. Juwenalia III Wieku. Przez trzy dni na trzech warszawskich scenach – Białołęckiego Ośrodka Kultury, Teatru Palladium i Klubu Hybrydy wystąpi ponad 3,5 tysiąca seniorów z Uniwersytetów III Wieku z całej Polski. Zaśpiewają chóralnie, zespołowo, solowo, zaprezentują sztuki teatralne, a nawet pokażą układy taneczne.

więcej »

Warszawa: Teatr Żydowski dla seniorów

Fot. Tomasz Urbanek, materiały prasoweTeatr Żydowski w Warszawie włączył się w akcję przygotowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „60+Kultura” spektaklem „Jak w przedwojennym kabarecie”. W dniach 26-29 września każda osoba, która ukończyla 60 lat, po okazaniu dowodu tożsamości w kasie, będzie mogła kupić bilet w obniżonej cenie.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Umierać po ludzku Kosciol.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X