Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Borys Szyc jest Piłsudskim

Borys Szyc fot. Jarosław SosińskiW sieci pojawił się zwiastun filmu "Piłsudski" z Borysem Szycem w roli głównej. Już 13 września w kinach pojawi się "Piłsudski". W tytułowej roli Borys Szyc, obok niego na ekranie zobaczymy Magdaleną Boczarską, Marię Dębską, Józefa Pawłowskiego i Jana Marczewskiego.

więcej »

Książę Karol z Jamesem Bondem?

Książę Karol, fot. Mark Jones , CC BY 2.0, Wikimefdia CommonsKsiążę Karol, następca brytyjskiego tronu, ojciec Williama i Harry'ego, rozważa udział w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Miałby pojawić się w nadchodzącym, niezatytułowanym jeszcze obrazie u boku Daniela Craiga, Ramiego Maleka i Naomie Harris.

więcej »

"Polityka" Patryka Vegi - rekordowy zwiastun

fot. PolitykaZwiastun "Polityki" Patryka Vegi na YouTube ma już 3,8 miliona odsłon. Zwiastun filmu "Polityka", najnowszej produkcji Patryka Vegi, bije rekordy popularności w Internecie. W zaledwie sześć dni odtworzono go blisko 4 miliony razy, dzięki czemu zapowiedź znalazła się na pierwszym miejscu w głównej sekcji trending serwisu YouTube oraz na pierwszym miejscu w sekcji filmy. Imponująca jest również liczba odtworzeń trailera na Facebooku, która przekroczyła już 4 miliony. To wyniki, którymi nie mogła pochwalić się dotąd żadna inna polska produkcja.

więcej »

Rocky powróci do telewizji i do kin

Sylvester Stallone fot. MonolithSylvester Stallone pracuje nad dwoma projektami, których bohaterem na być Rocky.

więcej »

Psy 3. Bogusław Linda znów jako Franz Maurer

fot. Trwają zdjęcia do filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę.

więcej »

25 lat Gutek Film

Pedro Almodóvar fot. Gutek FilmVon Trier, Noé, Almodóvar, Aster, Labaki oraz Dolan. Od 25 lat Gutek Film wprowadza do polskich kin najgłośniejsze kino światowego formatu, jednocześnie promując filmy młodych, zdolnych twórców.

więcej »

Tomasz Kot jako Nikola Tesla w Hollywood

Tomasz Kot fot. Kino ŚwiatTomasz Kot zagra główną role w biograficznym filmie "Nikola", którego bohaterem będzie Nikola Tesla.

więcej »

Kto był najlepszym Bondem?

Daniel Craig fot. UIPDaniel Craig wystąpił w krótkim filmiku zachęcającym do wsparcia organizacji The Opportunity Network pomagającej młodym ludziom w dostaniu się na studia. Osoby, które wpłacą pieniądze mają szansę na spotkanie z Danielem Craigiem i wycieczkę po legendarnych Pinewood Studios.

więcej »

Gloria Bell w Kinie pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 5 maja o godzinie 11.00, krakowskie Kino pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Gloria Bell - szczerej, słodko-gorzkiej opowieści o kobiecie, która stara się czerpać z życia pełnymi garściami, chociaż czasem mocno daje jej ono w kość, z rewelacyjną Julianne Moore w roli głównej.

więcej »

Wieliczka: Święto Soli 2019

Fot. A. GrzybowskiMuzealna impreza plenerowa "Święto Soli" będzie miała miejsce 9 czerwca 2019 r.
na dziedzińcach Zamku Żupnego i w Ogrodzie Żupnym w Wieliczce. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Sól w kuchni”. Impreza organizowana jest przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka po raz siedemnasty.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Pola Nadziei Kosciol.pl Aktywni 50+ Umierać po ludzku Oferty pracy