Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Oscary 2020: "Boże ciało" z nominacją

Bartosz Bielenia fot. Andrzej Wencel/Aurum FilmFilm "Boże ciało" otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy.

więcej »

Złote Globy: Brad Pitt, Renée Zellweger, Elton John i Joaquin Phoenix

fot. goldenglobes.org"1917" i "Pewnego razu... w Hollywood" to najlepsze filmy według Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w Hollywood. 77. ceremonię rozdania Złotych Globów po raz piąty poprowadził Ricky Gervais.

więcej »

Mayday: Adam Woronowicz został farmerem

Mayday: Adam Woronowicz został farmeremW sieci pojawił się nowy fragment komedii "Mayday".

więcej »

Andrzej Sapkowski zadowolony z "Wiedźmina"

Henry Cavill fot. NetflixAndrzej Sapkowski chwali Henry'ego Cavilla za rolę s serialu "Wiedźmin".

więcej »

TOP 10: najpiękniejsze polskie kolędy

© Renate Brecher - Fotolia.comMimo, że co roku słuchamy wielu - i coraz to nowych - piosenek i pieśni związanych z Bożym Narodzeniem, tradycyjne kolędy mają wyjątkowe miejsce w naszych sercach. I to właśnie one najlepiej oddają nastrój polskiej Wigilii - radosny, uroczysty i melancholijny zarazem. Dlatego właśnie w Wigilię prezentujemy te najbardziej chwytające za serce.

więcej »

TOP 10: polskie piosenki świąteczne

© U.P.images - Fotolia.comPolacy nie gęsi i swoje piosenki świąteczne mają. Mimo, że większość utworów związanych z Bożym Narodzeniem jakie obecnie słyszymy w stacjach radiowych, wykonywana jest w języku Szekspira, jednak nie brakuje też polskich kompozycji.

więcej »

"Solid Gold" już jutro w kinach

"Solid Gold" już jutro w kinachJanusz Gajos, Andrzej Seweryn i Maciej Maleńczuk budują piramidę finansową. Film "Solid Gold" Jacka Bromskiego trafi do polskich kin 29 listopada.

więcej »

Ozzy Osbourne na cmentarzu

Ozzy Osbourne fot. Sony BMGOzzy Osbourne opublikował numer "Under The Graveyard".

więcej »

Olga Tokarczuk z Literacką Nagrodą Nobla

Olga Tokarczuk, fot. Martin Kraft, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsOlga Tokarczuk została laureatką Literackiej Nagrody Nobla za 2018 rok. Nagrodę za rok 2019 otrzymał austriacki pisarz Peter Handke.

więcej »

Piotr Machalica śpiewa Młynarskiego

Piotr Machalica śpiewa Młynarskiego25 października ukaże się album "Mój ulubiony Młynarski" Piotra Machalicy. W ramach promocji płyty Piotr Machalica zaprezentował piosenkę "Taka piosenka, taka ballada"

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Aktywni 50+ eGospodarka.pl Akademia Pełni Życia Kosciol.pl Oferty pracy