Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Zobacz zwiastun animacji "Jeszcze dzień życia"

fot. Jeszcze jeden dzień życiaW sieci pojawiła się zapowiedź animacji "Jeszcze dzień życia" w reżyserii Damiana Nenowa i Raúla de la Fuente. Ekranizacja książki najsłynniejszego polskiego reportera, Ryszarda Kapuścińskiego, wejdzie do polskich kin 2 listopada.

więcej »

Jak pies z kotem w Kinie Pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 24 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Jak pies z kotem - wzruszającej, autobiograficznej opowieści Janusza Kondratiuka o jego relacji z bratem Andrzejem. Na ekranie Robert Więckiewicz i nagrodzony na festiwalu w Gdyni Olgierd Łukasiewicz.

więcej »

"Kler" rekordowy także na Wyspach

Fot. materiały prasoweW Wielkiej Brytanii i Irlandii "Kler" osiągnął najlepsze otwarcie w historii polskiego kina za granicą.

więcej »

James Bond pozostanie mężczyzną

Daniel Craig fot. Forum FilmProducentka Barbara Broccoli wykluczyła możliwość by James Bond stał się kobietą w przewidywalnej przyszłości.

więcej »

Marcin Wicha laureatem Nike 2018

fot. NIKEKsiążka „Rzeczy, których nie wyrzuciłem” Marcina Wichy zdobyła nagrodę Nike 2018. Zdobyła także Nike Czytelników.

więcej »

Barbra Streisand chwali Lady Gagę

Bradley Cooper i Lady Gaga fot. Warner Bros. Entertainment PolskaBarbra Streisand ma tylko pochwały dla Lady Gagi, która właśnie zagrała w nowej wersji filmu "Narodziny gwiazdy".

więcej »

Michael Bublé: nowa płyta "Love"

Michael Bublé fot. Warner Music PolandPo ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu powraca Michael Bublé. Kolejny album Kanadyjczyka będzie nosić tytuł "❤", czyli "Love", a ukaże się 16 listopada.

więcej »

Terminator: Arnold Schwarzenegger is back

fot. Instagram/Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger pochwalił się zdjęciem z planu nowej wersji klasyka science fiction. Arnold Schwarzenegger wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z Lindą Hamilton z obecnie realizowanego filmu i dla porównania fotografię sprzed lat wykonaną także przy okazji kręcenia "Terminatora".

więcej »

Robert Więckiewicz o filmie "Kler": Nie zajmujemy się krytyką wiary

Robert Więckiewicz i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatW sieci pojawił się materiał promujący film "Kler". O produkcji opowiada Robert Więckiewicz.

więcej »

"Kler" w Kinie pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 3 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Kler - nagrodzonego na festiwalu w Gdyni najnowszego dzieła Wojciecha Smarzowskiego. Na ekranie Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak i Janusz Gajos.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy Pola Nadziei Poradnik-zdrowia.pl Hospicja.pl Aktywni 50+ Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X