Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Daniel Craig (jednak) znowu jako James Bond

Daniel Craig fot. Forum FilmW 25 filmie o przygodach Jamesa Bonda ponownie w roli głównej zobaczymy Daniela Craiga. Piosenkę przewodnią znów ma zaśpiewać Adele.

więcej »

Annette Bening na czele jury festiwalu w Wenecji

Annette Bening fot. Gutek FilmAnnette Bening, aktorka znana z dramatu "American Beauty", będzie przewodzić jury podczas nadchodzącego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

więcej »

W świecie węgierskiego dramatu

Fot. Noppasinw - Fotolia.comDramaturgia węgierska, zwłaszcza współczesna, cieszy się w Polsce niemałym powodzeniem. W tym roku na miłośników madziarskiego teatru czeka cykl czytań performatywnych „TEATR.HU” organizowanych przez Węgierski Instytut Kultury w Warszawie i Polski Ośrodek Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (ITI). Czytelnicy mogą się również zapoznać z niedawno wydaną antologią „Wróg ludu i inne dramaty węgierskie” (ADiT). Wszystko to w ramach Roku Kultury Węgierskiej w Polsce 2016/2017.

więcej »

Jean-Michel Jarre zagra w Gdańsku i Krakowie

fot. Contando Estrelas from Vigo, España / Spain, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsJean Michel Jarre ponownie wystąpi z koncertami w Polsce. W dniach 8 i 9 lipca będzie można posłuchać jego wspaniałej muzyki i obejrzeć rewelacyjny show podczas występów w gdańskiej Ergo Arenie i w krakowskiej Tauron Arenie. Ubiegłoroczne koncerty Jarre'a w Łodzi i Katowicach zachwyciły polskich fanów.

więcej »

Elton John wystąpi w sopockiej Operze Leśnej

Elton John, fot. Mustafa Doğan Özçelik, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons9 lipca w sopockiej Operze Leśnej wystąpi Sir Elton John. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy Wonderful Crazy Night, promującej ostatni album artysty pod tym samym tytułem.

więcej »

Dan Brown przyjedzie do Polski

Dan Brown, fot. Philip Scalia, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsAutor powieści "Kod da Vinci", "Anioły i demony" oraz "Inferno" odwiedzi Polskę. Twórca będzie gościem Festiwalu Conrada w Krakowie.

więcej »

Jennifer Lopez (znowu) w komedii romantycznej

Jennifer Lopez fot. UIPJennifer Lopez wraca na duży ekran i do miłosnych rozterek. Gwiazda zagra w filmie "Second Act".

więcej »

"W starym dobrym stylu" - świetna komedia na zakończenie sezonu w Dojrzałymi Kinie

fot. W starym dobrym styluW środę (28 czerwca) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach Dojrzałego Kina, a w nim przedpremierowy pokaz filmu "W starym dobrym stylu" - komedię Zacha Braffa (Powrót do Garden State) w doborowej obsadzie. Po seansie zapraszamy widzów na lampkę wina.

więcej »

Nowa "Dynastia" jesienią w telewizji. Jest już data premiery

fot. DynastiaJuż jesienią w USA zadebiutuje nowa "Dynastia". Telewizja The CW wyznaczyła datę premiery na 11 października.

więcej »

Czerwony żółw - baśń dla dorosłych przedpremierowo w Dojrzałym Kinie

fot. Czerwony żółwW środę (21 czerwca) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na przedpremierowy pokaz nagrodzonej w Cannes i nominowanej do Oscara mądrej i niezwykłej baśni dla dorosłych - Czerwony żółw.

więcej »

Strony : [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23]


Polecamy Akademia Pełni Życia Kobiety.net.pl Pola Nadziei Kosciol.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X