Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Mel Gibson i Danny Glover nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Mel Gibson i Danny Glover fot. Warner Bros.Mel Gibson, Danny Glover i reżyser Richard Donner chcą zrealizować piątą część "Zabójczej broni".

więcej »

Nowa świąteczna Mariah Carey śpiewa z "Pierwszą gwiazdką"

Mariah Carey fot. E!W tym roku czeka nas jeszcze więcej świątecznej Mariah niż zazwyczaj. Nie dość, że Carey przygotowała animację zainspirowaną swym hitem "All I Want for Christmas Is You", to jeszcze nagrała nowy utwór do bożonarodzeniowej bajki dla dzieci, "Pierwsza gwiazdka" ("The Star").

więcej »

Przeczytaj scenariusze "Obcego", "Mrocznego Rycerza" czy "Buntownika z wyboru"

fot. bnenin - Fotolia.comAspirujących scenarzystów czeka nie lada gratka. Do sieci trafiły scenariusze znakomitych hollywoodzkich produkcji.

więcej »

Indiana Jones najwspanialszą filmową postacią

Harrison Ford fot. UIPIndiana Jones wybrany został najwspanialszą filmową postacią. Dzielnego archeologa uznano za najlepszego ekranowego bohatera w plebiscycie przeprowadzonym dla "Total Film".

więcej »

Mamma Mia: 71-letnia Cher na pokładzie

Cher fot. UIPCher dołączyła do obsady musicalu "Mamma Mia: Here We Go Again!".

więcej »

Młynarski. Piosenka finałowa - pokaz przedpremierowy w Dojrzałym Kinie

fot. Młynarski. Piosenka finałowaW środę, 25 października, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na przedpremierowy pokaz dokumentalnego portretu Wojciecha Młynarskiego - niezwykłego artysty, ale też człowieka zmagającego się ze słabościami. Ostatni bardzo osobisty wywiad z bohaterem i jego przyjaciółmi, uzupełniony o nieznane dotąd archiwalia.

więcej »

"Twój Vincent" - polski film na ekranach całego świata

fot. Twój VincentNa ekranach kin w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej oraz w Azji i w Australii oglądać można polsko-brytyjską animację malarską "Twój Vincent". Wśród gwiazd, które zgodziły się na udział animacji "Twój Vincent" znalazła się znana m.in. z filmów "Byzantium" i "Brooklyn" Saoirse Ronan.

więcej »

Zgoda - poruszająca opowieść o miłości w Dojrzałym Kinie

fot. ZgodaW środę, 18 października, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film Zgoda – rozgrywającą się u schyłku II wojny światowej, poruszającą opowieść o dwóch młodych mężczyznach zakochanych w jednej dziewczynie w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego.

więcej »

Rusza 33. Warszawski Festiwal Filmowy

fot. WFFOd 13 do 22 października potrwa 33. Warszawski Festiwal Filmowy. W programie, jak co roku, mnóstwo premier i pokazów specjalnych.

więcej »

Julia Roberts w 9 minut

Julia Roberts fot. SPInkaJulia Roberts w zabawny sposób podsumowała swoją karierę i najważniejsze role. Zobaczcie koniecznie!

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Polecamy Umierać po ludzku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych EWST.pl Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X