Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Wrocław z szansą na tytuł najbardziej filmowego zakątka Europy

fot. Most szpiegówWrocław znalazł się w finale konkursu na najlepszą europejską lokację filmową dekady. Ulice, na których Steven Spielberg kręcił "Most szpiegów" konkurują m.in. z plenerami i zamkami z "Gry o tron".

więcej »

Bruce Willis znów w "Szklanej pułapce"

Bruce Willis fot. CinePixBruce Willis ponownie zagra Johna McClane'a. Gwiazdor pojawi się w nadchodzącej odsłonie serii "Szklana pułapka".

więcej »

Gwen Stefani już obchodzi święta

fot. Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmasopiero wrzesień, a Gwen Stefani już opublikowała piosenkę na Boże Narodzenie.

więcej »

"Ptaki śpiewają w Kigali" w Dojrzałym Kinie

fot. Ptaki śpiewają w KigaliW środę, 27 września, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film "Ptaki śpiewają w Kigali" – poruszającą opowieść o przyjaźni i przebaczeniu z nagrodzoną w Karlowych Warach Jowitą Budnik. Jest to ostatni wspólny film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego - twórców wielokrotnie nagradzanych obrazów "Papusza" i "Plac Zbawiciela".

więcej »

"Cicha noc" triumfuje w Gdyni

Dawid Ogrodnik i Tomasz Ziętek fot. Robert JaworskiZakończył się 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Grand Prix - Złote Lwy - zdobył film "Cicha noc" w reżyserii debiutującego w pełnometrażowej fabule Piotra Domalewskiego. Również wiele innych nagród trafiło do młodych, debiutujących twórców.

więcej »

Weekend dla Seniora w Zamku Żupnym w Wieliczce

Fot. materiały prasoweMuzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza Seniorów 23 i 24 września 2017 roku, w godzinach 9.00 - 20.00 do Zamku Żupnego w Wieliczce w ramach kampanii „60+ Kultura” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

więcej »

42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

fot. 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni17 filmów w Konkursie Głównym, 7 w Innym Spojrzeniu oraz 26 w Konkursie Filmów Krótkometrażowych. Premierą polsko-brytyjskiej animacji malarskiej "Twój Vincent" rozpoczyna się w Gdyni 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych.

więcej »

Misie: Asz Dziennik, Antoni z "Ucha prezesa" i "Wołyń" wśród laureatów

fot. MisiePAW, czyli Popkulturalna Akademia Wszystkiego przyznała nagrody Misie dla najlepszych rzeczy, które wydarzyły się w polskiej popkulturze w sezonie 2016/2017.

więcej »

"Powiernik królowej" - czasy wiktoriańskie na ekranie Dojrzałego Kina

fot. Powiernik KrólowejW środę, 20 września, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film Powiernik królowej – oparty na prawdziwej historii niezwykłej przyjaźni brytyjskiej królowej Wiktorii z indyjskim sługą i sekretarzem, Abdulem Karime w reżyserii Stephena Frearsa, znanego z takich hitów kinowych, jak "Boska Florence" czy "Tajemnica Filomeny". W rolach głównych wystąpili: Judi Dench, Ali Fazal, Michael Gambon i Olivia Williams.

więcej »

Pierwszy polski serial Netfliksa. Kręci Agnieszka Holland

Agnieszka Holland fot. Robert Pałka / SF TORNetflix zrealizuje pierwszy polskojęzyczny serial. Akcja rozgrywać będzie się za żelazną kurtyną.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy Kobiety.net.pl Akademia Pełni Życia Hospicja.pl Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X