Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Grammy 2019

fot. GrammyChildish Gambino, Dua Lipa, Cardi B, Lady Gaga i Kacey Musgraves zwycięzcami nagród Grammy. Childish Gambino otrzymał historyczne Grammy za piosenkę roku. Pierwszy raz w tej kategorii wygrała hiphopowa kompozycja.

więcej »

"Roma" i "Faworyta" zwycięzcami nagród BAFTA 2019

Olivia Colman i Rachel Weisz fot.  Imperial - Cinepix"Roma" najlepszym filmem, a "Faworyta" najlepszym filmem brytyjskim podczas BAFTA 2019. "Zimna wojna" tym razem nie otrzymałą żadnej nagrody.

więcej »

Łukasz Żal z nagrodą Amerykańskich Operatorów za "Zimną wojnę"

Tomasz Kot i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatŁukasz Żal otrzymał nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Operatorów Filmowych za zdjęcia do filmu "Zimna wojna".

więcej »

Oto nowe Aniołki Charliego

Aniołki Charliego, fot. Elizabeth Banks/TwitterW sieci pojawiła się fotografia aktorek grających główne role w nowej odsłonie "Aniołków Charliego". Zdjęcie na konto Twitterowe wrzuciła reżyser Elizabeth Banks. Oprócz niej na fotografii znalazły się Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska.

więcej »

Ponowna premiera "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C.

Grzegorz Ciechowski fot. Anna SztuczkaDo sieci trafił po raz pierwszy oficjalnie oryginalny teledysk "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. w reżyserii Małgorzaty Potockiej.

więcej »

Krystyna Janda doceniona na festiwalu Sundance

Krystyna Janda doceniona na festiwalu SundanceKrystyna Janda dostała nagrodę aktorską podczas festiwalu Sundance. Polska aktorka została doceniona za rolę obrazie "Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha. W filmie zagrała także Kasia Smutniak.

więcej »

Arnold Schwarzenegger żegna Andy'ego Vajnę

Arnold Schwarzenegger fot. UIPW sieci pojawił się zakulisowy klip z planu nowego "Terminatora". Nowy "Terminator" realizowany był w nowoczesnym studiu filmowym w Budapeszcie, a na planie pojawił się producent Andy Vajna, który ma na koncie takie klasyczne filmy jak "Zemsta po latach", "Rambo: Pierwsza krew" czy "Pamięć absolutna". Ostatnio Andy Vajna sprawował funkcję komisarza rządowego do spraw węgierskiego przemysłu filmowego. Twórca zmarł w ubiegłą sobotę w Budapeszcie w wieku 74 lat.

więcej »

Oscary 2019 bez trzech piosenek

© LaCozza - Fotolia.comAkademia Filmowa chce skrócić transmisję z Oscarów do trzech godzin. Nie będzie czasu na wszystkie piosenki.

więcej »

De Mono powraca do korzeni

De Mono powraca z nowym teledyskiem. Wideo powstało do utworu "Jeśli ją kochasz" z ostatniej płyty grupy "Enter".

więcej »

Abba dopiero po wakacjach

ABBA fot. Universal Music PolskaNowe piosenki Abby zostaną zaprezentowane dopiero w drugiej połowie roku 2019.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy eGospodarka.pl Kobiety.net.pl Aktywni 50+ Uniwersytety Trzeciego Wieku Oferty pracy