Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Mamma Mia: 71-letnia Cher na pokładzie

Cher fot. UIPCher dołączyła do obsady musicalu "Mamma Mia: Here We Go Again!".

więcej »

Młynarski. Piosenka finałowa - pokaz przedpremierowy w Dojrzałym Kinie

fot. Młynarski. Piosenka finałowaW środę, 25 października, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na przedpremierowy pokaz dokumentalnego portretu Wojciecha Młynarskiego - niezwykłego artysty, ale też człowieka zmagającego się ze słabościami. Ostatni bardzo osobisty wywiad z bohaterem i jego przyjaciółmi, uzupełniony o nieznane dotąd archiwalia.

więcej »

"Twój Vincent" - polski film na ekranach całego świata

fot. Twój VincentNa ekranach kin w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej oraz w Azji i w Australii oglądać można polsko-brytyjską animację malarską "Twój Vincent". Wśród gwiazd, które zgodziły się na udział animacji "Twój Vincent" znalazła się znana m.in. z filmów "Byzantium" i "Brooklyn" Saoirse Ronan.

więcej »

Zgoda - poruszająca opowieść o miłości w Dojrzałym Kinie

fot. ZgodaW środę, 18 października, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film Zgoda – rozgrywającą się u schyłku II wojny światowej, poruszającą opowieść o dwóch młodych mężczyznach zakochanych w jednej dziewczynie w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego.

więcej »

Rusza 33. Warszawski Festiwal Filmowy

fot. WFFOd 13 do 22 października potrwa 33. Warszawski Festiwal Filmowy. W programie, jak co roku, mnóstwo premier i pokazów specjalnych.

więcej »

Julia Roberts w 9 minut

Julia Roberts fot. SPInkaJulia Roberts w zabawny sposób podsumowała swoją karierę i najważniejsze role. Zobaczcie koniecznie!

więcej »

Twój Vincent w Dojrzałym Kinie

fot. Twój VincentW środę, 11 października, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film Twój Vincent – opowiadający o ostatnich dniach życia Vincenta van Gogha i jego zagadkowej śmierci. Twój Vincent został nakręcony jako standardowy film aktorski, a następnie każda klatka została ręcznie przemalowana w technice olejnej. Efekt końcowy to połączenie gry aktorskiej i kunsztu malarskiego animatorów, którzy wszystkie postacie odtworzyli za pomocą farby olejnej.

więcej »

Ukażą się wiersze Leonarda Cohena

Leonard Cohen fot. Sony MusicZa rok w sprzedaży pojawi się tomik w dużej mierze niepublikowanych wierszy Leonarda Cohena.

więcej »

Agnieszka Holland rywalizuje z Angeliną Jolie o nominację do Oscara

Agnieszka Holland rywalizuje z Angeliną Jolie o nominację do Oscara To rekordowa liczba - aż 92 filmów ubiega się o nominację do Oscara w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Polskę, jak już wiemy, reprezentuje "Pokot" Agnieszki Holland i Kasi Adamik.

więcej »

Literacki Nobel 2017 dla Kazuo Ishiguro

fot. nobelprize.orgTegorocznym laureatem Literackiego Nobla został brytyjski autor Kazuo Ishiguro.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy Umierać po ludzku eGospodarka.pl Akademia Pełni Życia Aktywni 50+ Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X