Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Coraz bliżej święta - zobacz zwiastun "Listów do M. 3"

fot. Listy do M. 3Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź świąteczno-romantycznej komedii "Listy do M. 3". W opublikowanym właśnie, oficjalnym zwiastunie ulubione postaci i nowi bohaterowie uchylają rąbka tajemnicy swoich nowych historii.

więcej »

Królewski Ogród Światła po raz kolejny rozbłyśnie w Wilanowie

fot. Muzeum Pałacu Króla Jana III w WilanowiePod koniec października w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie ponownie zostanie otwarta wystawa plenerowa „Królewski Ogród Światła”. Goście odwiedzający wilanowski park po zmroku wkroczą w przestrzeń, w której poczują się jak na królewskim dworze. Rozświetlone pergole, misternie zdobione pawilony, fontanny, róże i drzewka pomarańczowe – wszystko wykreowane za pomocą światła.

więcej »

Festiwal Filmów Optymistycznych we Wrocławiu

fot. DSW Happy End Festiwal Filmów OptymistycznychJutro we Wrocłąwiu rozpoczyna się DSW Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych - jedyny w Polsce festiwal, do którego filmy są kwalifikowane na podstawie… zawartego w nich optymizmu. Przez 5 dni widzowie będą mogli poprawić sobie humor oglądając produkcje różnego typu i wspólnie śmiejąc się i wzruszając.

więcej »

Cezary Łazarewicz z nagrodą NIKE 2017

fot. Wydawnictwo CzarneW tegorocznej edycji nagród NIKE laureatem został Cezary Łazarewicz, za książkę "Żeby nie było śladów”, opowiadającą o zabójstwie Grzegorza Przemyka.

więcej »

Maudie. Historia kanadyjskiej malarki w Dojrzałym Kinie

fot. MaudieW środę, 4 października, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film Maudie – pełną czułości historię romansu samotnika i kruchej, ale pełnej energii kobiety, która pragnie niezależności. Obraz zdobył nagrodę publiczności na tegorocznym festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

więcej »

Wystawa Björk w Polsce

Björk fot. Universal Music Polska3 października w Poznaniu otwarta zostanie wystawa wirtualnej rzeczywistości stworzona przez Björk. "Björk Digital" będzie można oglądać do końca miesiąca.

więcej »

Wrocław z szansą na tytuł najbardziej filmowego zakątka Europy

fot. Most szpiegówWrocław znalazł się w finale konkursu na najlepszą europejską lokację filmową dekady. Ulice, na których Steven Spielberg kręcił "Most szpiegów" konkurują m.in. z plenerami i zamkami z "Gry o tron".

więcej »

Bruce Willis znów w "Szklanej pułapce"

Bruce Willis fot. CinePixBruce Willis ponownie zagra Johna McClane'a. Gwiazdor pojawi się w nadchodzącej odsłonie serii "Szklana pułapka".

więcej »

Gwen Stefani już obchodzi święta

fot. Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmasopiero wrzesień, a Gwen Stefani już opublikowała piosenkę na Boże Narodzenie.

więcej »

"Ptaki śpiewają w Kigali" w Dojrzałym Kinie

fot. Ptaki śpiewają w KigaliW środę, 27 września, Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na film "Ptaki śpiewają w Kigali" – poruszającą opowieść o przyjaźni i przebaczeniu z nagrodzoną w Karlowych Warach Jowitą Budnik. Jest to ostatni wspólny film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego - twórców wielokrotnie nagradzanych obrazów "Papusza" i "Plac Zbawiciela".

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]


Polecamy Kobiety.net.pl Pola Nadziei eGospodarka.pl Aktywni 50+ Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X