Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Pierwsza zapowiedź "Bohemian Rhapsody"

fot. Bohemian RhapsodyW sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Bohemian Rhapsody" o Freddiem Mercury i zespole Queen. - Bardziej niezwykła od ich muzyki jest tylko jego historia - czytamy.

więcej »

Warszawa: „Szabasowa dziewczyna” w Teatrze Żydowskim

Fot. Andrzej Wencel, materiały prasoweKomedia romantyczna „Szabasowa dziewczyna” w reżyserii Marcina Sławińskiego jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji repertuarowych Teatru Żydowskiego. Ta zabawna i pełna inteligentnego poczucia humoru komedia, szybko została okrzyknięta przez wielu krytyków jedną z najlepszych premier sezonu.

więcej »

Piotr Fronczewski i Marcin Wyrostek na nowym albumie Stanisławy Celińskiej

Stanisława Celińska fot. Archiwum artystki25 maja ukaże się nowa płyta Stanisławy Celińskiej. "Malinowa…" to zestaw 14 premierowych utworów, zainspirowanych spotkaniami z fanami i im dedykowany.

więcej »

Wrocław: "Inspiracja jest kobietą". Wernisaż wystawy

Fot. materiały prasoweUchwycona chwila, wydarzenie, postać, gra światła, barw. Jeden obraz może przemawiać mocniej niż wiele słów. Wystawa „Inspiracja jest kobietą” jest zbiorem fotografii, które w symboliczny sposobów prezentują upływ czasu. Sesja fotograficzna oraz wystawa powstały w ramach międzypokoleniowej inicjatywy studentów specjalności Menadżer działań artystycznych i arteterapia oraz słuchaczek Dolnośląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

więcej »

Diane Keaton i Jane Fonda czytają "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

fot. Book ClubW sieci pojawił się ostateczny zwiastun komedii "Pozycja obowiązkowa" (Book Club), w której grają Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen oraz Mary Steenburgen.

więcej »

Abba powraca po 35 latach

ABBA fot. Universal Music Polska35 lata po rozpadzie Abba powraca z nową piosenką. Kompozycja nosi tytuł "I Still Have Faith in You" i trafi do fanów w grudniu.

więcej »

Harrison Ford będzie animowanym zwierzakiem. Pierwszy raz w życiu

Harrison Ford fot. UIPHarrison Ford potrzebował dojrzeć do roli w animacji. Właśnie dostał angaż do filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2".

więcej »

Fryderyki 2018 rozdane

fot. FryderykiDaria Zawiałow z dwoma Fryderykami, nagrody odebrali też Taco Hemingway, Kortez oraz siostry Przybysz. Złote Fryderyki Akademia Fonograficzna przyznała Agnieszce Duczmal, Zbigniewowi Wodeckiemu i Andrzejowi Dąbrowskiemu.

więcej »

Janusz Kamiński: Operatorzy nie mają już kontroli nad zdjęciami

Janusz Kamiński, Steven Spielberg i Diego Luna fot. UIPLaureat dwóch Oscarów operator Janusz Kamiński twierdzi, że coraz mniej zajmuje się robieniem filmów.

więcej »

Steven Spielberg pyta "Czemu czujemy nienawiść"

Steven Spielberg fot. UIPSteven Spielberg zajmie się produkcją dokumentalnego serialu "Why We Hate" dla stacji Discovery.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Kobiety.net.pl Aktywni 50+ Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Poradnik-zdrowia.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X