Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Robert Więckiewicz o filmie "Kler": Nie zajmujemy się krytyką wiary

Robert Więckiewicz i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatW sieci pojawił się materiał promujący film "Kler". O produkcji opowiada Robert Więckiewicz.

więcej »

"Kler" w Kinie pod Baranami

Fot. materiały prasoweW środę, 3 października, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Kler - nagrodzonego na festiwalu w Gdyni najnowszego dzieła Wojciecha Smarzowskiego. Na ekranie Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak i Janusz Gajos.

więcej »

„Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego powalczy o Oscara

Tomasz Kot i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatKomisja Oscarowa pod przewodnictwem zdobywcy Oscara Jana A.P. Kaczmarka jednogłośnie wybrała film „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy film nieanglojęzyczny”.

więcej »

Warszawa: XI Juwenalia III Wieku

Fot. materiały prasoweOd wczoraj trwają w warszawie 11. Juwenalia III Wieku. Przez trzy dni na trzech warszawskich scenach – Białołęckiego Ośrodka Kultury, Teatru Palladium i Klubu Hybrydy wystąpi ponad 3,5 tysiąca seniorów z Uniwersytetów III Wieku z całej Polski. Zaśpiewają chóralnie, zespołowo, solowo, zaprezentują sztuki teatralne, a nawet pokażą układy taneczne.

więcej »

Warszawa: Teatr Żydowski dla seniorów

Fot. Tomasz Urbanek, materiały prasoweTeatr Żydowski w Warszawie włączył się w akcję przygotowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „60+Kultura” spektaklem „Jak w przedwojennym kabarecie”. W dniach 26-29 września każda osoba, która ukończyla 60 lat, po okazaniu dowodu tożsamości w kasie, będzie mogła kupić bilet w obniżonej cenie.

więcej »

Laureaci 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Złote Lwy, fot. Anna Bobrowska, festiwalgdynia.plPodczas Gali, która odbyła się w sobotę, 22 września 2018 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni, poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcia 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

więcej »

Andrzej Pągowski: Miałem marzenie, żeby zrobić plakat do filmu Wojtka Smarzowskiego

fot. KlerAndrzej Pągowski przygotował artystyczny plakat do filmu Wojtka Smarzowskiego "Kler".

więcej »

Janusz Gajos: W filmie "Kler" nie ma nic, co mogłoby obrazić ludzi wierzących

Janusz Gajos fot. Bartosz Mrozowski/Kino ŚwiatW sieci pojawił się materiał, w którym Janusz Gajos opowiada o pracy przy nowym filmie Wojtka Smarzowskiego "Kler".

więcej »

Wieliczka: Europejskie Dni Dziedzictwa 2018

Fot. materiały prasoweMuzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa w dniach 15 i 16 września 2018r. do obiektów wpisanych na Listę UNESCO - Zamku Żupnego i ekspozycji Muzeum na III poziomie kopalni soli. Wstęp wolny.

więcej »

Złoty Lew w Wenecji dla Alfonso Cuarona

Willem Dafoe fot. Riverstone PicturesFilm "Roma" Alfonso Cuarona to zwycięzca 75. festiwalu filmowego w Wenecji.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Kosciol.pl Poradnik-zdrowia.pl Umierać po ludzku Aktywni 50+ Oferty pracy