Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Patrick Stewart wraca do "Star Trek"

Patrick Stewart fot. Paramount PicturesAlex Kurtzman zajmie się produkcją serialu "Star Trek", a Patrick Stewart powróci do roli kapitana Picarda.

więcej »

ABBA w studiu w Sztokholmie

ABBA fot. Universal Music PolskaABBA przedstawiła dowody na to, że nagrywa w Sztokholmie obiecane wcześniej nowe piosenki. Dwie nowe piosenki mają trafić do fanów pod koniec roku.

więcej »

Plejada gwiazd na nowej płycie Lady Pank

Lady Pank fot. Mateusz StankiewiczKatarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki, Marcin Wyrostek, to goście, którzy znaleźli się na nowej płycie Lady Pank - "LP1". Premiera odbyła się 15 czerwca.

więcej »

Tom Waits ze starym złodziejem Robertem Redfordem

Sissy Spacek i Robert Redford fot. Endgame EntertainmentW sieci zadebiutował zwiastun filmu "Old Man and the Gun" z Robertem Redfordem w roli głównej.

więcej »

"Don Kichot" Terry'ego Gilliama w końcu trafi do kin

Jonathan Pryce i Terry Gilliam fot. Amazon StudiosNajbardziej pechowy film świata, "Man Who Killed Don Quixote" Terry'ego Gilliama, w końcu trafi do kin. Dystrybutor M2 Pictures kupił prawa do pokazywania filmu we Włoszech, więc produkcja w końcu doczeka się premiery kinowej. Jak na razie obraz znają tylko uczestnicy festiwalu w Cannes.

więcej »

Wieliczka: Święto Soli 2018

Fot. materiały prasoweMuzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na rodzinną imprezę „Święto Soli” 10 czerwca w godz. 10.00-18.00 do Zamku Żupnego w Wieliczce. Wydarzenie nawiązuje do solnej przeszłości Wieliczki.

więcej »

Dwa polskie filmy w Karlowych Warach

Dwa polskie filmy w Karlowych WarachFilmy "53 wojny" Ewy Bukowskiej oraz "Via Carpatia" Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona znalazły się w programie festiwalu filmowego w Karlowych Warach.

więcej »

Serial "Roseanne" skasowany po rasistowskim komentarzu

Serial "Roseanne" skasowany po rasistowskim komentarzu Szefowie ABC skasowali serial "Roseanne" po rasistowskim komentarzu grającej główną rolę aktorki Roseanne Barr.

więcej »

Dojrzałe Kino: Koncert na dwoje

Fot. materiały prasoweW środę, 30 maja, Kino Pod Baranami wspólnie z Krakowską Fundacją Filmową zaprasza na specjalne spotkanie Dojrzałego Kina. W ramach 58. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zaprezentujemy film Koncert na dwoje - dokumentalny portret kompozytora Jerzego Maksymiuka i jego żony, Ewy. Po seansie odbędzie się spotkanie z udziałem reżysera, Tomasza Drozdowicza.

więcej »

James Ivory w nowej roli

James Ivory, fot. Gorup de Besanez, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsW wieku 90 lat James Ivory po raz pierwszy zostanie narratorem filmu.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Akademia Pełni Życia Aktywni 50+ Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Kosciol.pl Oferty pracy