Strona głównaKulturaKaren Kingsbury, Cień wrześniowego poranka

Karen Kingsbury, Cień wrześniowego poranka

Od terrorystycznego zamachu na World Trade Center minęły trzy lata, ale Jamie Bryan, wdowa po strażaku poległym podczas akcji ratowniczej, wciąż budzi się w środku nocy z sercem przeszytym bólem, który przyniósł ów straszny wtorkowy poranek.
Zdecydowana nadać znaczenie przepełniającemu ją smutkowi, całe swe życie przelała w pracę wolontariusza w małej kaplicy św. Pawła usytuowanej w pobliżu miejsca, w którym niegdyś stały Bliźniacze Wieże, poświęconej pamięci ofiar tragedii.

Tam spotka dwóch mężczyzn - strażaka, którego terrorystyczny atak zmienił na zawsze oraz policjanta z Los Angeles. Niepewna, zagubiona, trapiona niezrozumiałym poczuciem winy Jamie powoli otwiera się na nową miłość. Ale prawda o nieznajomym jest jak uderzenie obuchem. To ma być Boży plan na jej życie?!


Karen Kingsbury należy do ulubionych amerykańskich powieściopisarek. W USA sprzedano prawie 6 milionów egzemplarzy jej książek. Poza bestsellerem W pewien wrześniowy poranek (Cień wrześniowego poranka to jego kontynuacja) opublikowała ponad 30 książek. Jej powieści zdobyły wiele nagród amerykańskich czytelników i stały się podstawą kilku filmów. Karen Kingsbury mieszka w stanie Waszyngton z mężem Donem i sześciorgiem dzieci (wśród nich troje adoptowanych z Haiti).

Autor: Karen Kingsbury
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Rok wydania: 2008

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć