Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Życie Kultura Artykuły

Film: Tajemnice Manhattanu (Manhattan Nocturne)

fot. Tajemnice ManhattanuJest intryga, tajemnica, nawet klimat. A jednak "Tajemnice Manhattanu" nie zachwycają.

więcej »

Film: Dzień Niepodległości: Odrodzenie (Independence Day: Resurgence)

fot. Dzień NiepodległościPierwszy filmowy hit lata zaliczony. "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" to modelowa, wakacyjna rozrywka.

więcej »

Film: Niewygodna prawda (Truth)

fot. Niewygodna prawdaCate Blanchett i Robert Redford, a do tego nośny temat - media i ich przekłamania, wyborcze kampanie i wielkie korporacje. Czy potrzeba czegoś więcej, żeby zdecydować się na wyprawę do kina?

więcej »

Książka: Carola Dunn, Śmierć w posiadłości Wentwaterów

fot. Carola Dunn, Śmierć w posiadłości Wentwaterów"Wygląda na to, że w całym kraju aż roi się od oszukanych mężów i okłamanych przedsiębiorców, którzy mieli tysiąc powodów, by zażądać głowy lorda Stephena."

więcej »

Film: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (Batman v Superman: Dawn of Justice)

fot. Batman v Superman: Dawn of JusticeZaczyna się nie od trzęsienia ziemi, ale od solidnej nawalanki, a później... jest nuda.Innymi słowy mamy przerost formy nad treścią.

więcej »

Film: Zoolander 2

fot. Zoolander 2Na ten film trzeba przygotować się psychicznie, emocjonalnie i przede wszystkim estetycznie.

więcej »

Książka: Paul Bowles, Ponad światem

fot. Paul Bowles, Ponad światem„Nic z tego co się działo nie było zrozumiałe, dobrze mogło chodzić o coś zupełnie innego”. Nigdy nie wiemy co nas może spotkać za progiem domu, rogiem ulicy a cóż dopiero w podróży. Wybierając się w nią musimy być przygotowani na różne wydarzenia.

więcej »

Film: Sprawiedliwy

fot. SprawiedliwyKilka lat po kameralnej "Joannie" Feliksa Falka na nasze ekrany powraca temat Polaków, którzy z narażeniem własnego życia ratowali Żydów.

więcej »

Film: Planeta singli

fot. Planeta singliDiabeł tkwi w szczegółach, tudzież w obsadzie.

więcej »

Film: Spotlight

fot. SpotlightDla dziennikarzy ten film jest czymś więcej niż trzymającą w napięciu, perfekcyjną rekonstrukcją skandalu pedofilskiego w Kościele Katolickim. "Spotlight" to przede wszystkim pochwała rzetelnego, uczciwego dziennikarstwa, w którym ważna jest służba społeczeństwu, a nie słupki oglądalności. Zachowuje przy tym wszystkie cechy rasowego kina sensacyjnego, które trzyma widza za gardło do ostatniej minuty.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Umierać po ludzku Hospicja.pl Kobiety.net.pl Poradnik-zdrowia.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X