Strona głównaKulturaDiane Keaton i Jane Fonda czytają "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Diane Keaton i Jane Fonda czytają "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

W sieci pojawił się ostateczny zwiastun komedii "Pozycja obowiązkowa" (Book Club), w której grają Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen oraz Mary Steenburgen.
Diane Keaton i Jane Fonda czytają "Pięćdziesiąt twarzy Greya" [fot. Book Club] Dzieło jest reżyserskim debiutem dotychczasowego producenta Billa Holdermana. On też napisał scenariusz razem z Erin Simms.

Obraz opowiada o dojrzałych kobietach, które dołączają do klubu książki. Wśród lektur, za szalenie inspirującą 70-latki uznają "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E.L. James. Dla tych, którzy nie wiedzą - "Pięćdziesiąt twarzy Greya" opisuje związek pomiędzy absolwentką uniwersytetu, Anastasią, a biznesmenem Christianem Greyem. Powieść doczekała się ekranizacji z Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem w rolach głównych. obraz okazał się kinowym hitem.

"Pozycja obowiązkowa" trafi do polskich kin 25 maja. Poza paniami w filmie graja także Craig T. Nelson, Andy Garcia oraz Don Johnson.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Akademia Pełni Życia
  • Kobiety.net.pl
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy