Strona głównaKultura"Polityka" najpopularniejszym zwiastunem polskiego filmu w historii

"Polityka" najpopularniejszym zwiastunem polskiego filmu w historii

Zwiastun "Polityki" właśnie przeszedł do historii polskiego kina. W zaledwie trzy tygodnie trailer obrazu Patryka Vegi zanotował rekordową liczbę wyświetleń w serwisie YouTubie – blisko 5,8 miliona odtworzeń – bijąc tym samym wyczyn trailera filmu "Kler" Wojtka Smarzowskiego (5,6 mln wyświetleń na Youtube w rok) i wchodząc na pułap oglądalności zarezerwowany dotychczas wyłącznie dla międzynarodowych zapowiedzi filmów z Hollywood.
"Polityka" najpopularniejszym zwiastunem polskiego filmu w historii [fot. Polityka] Równolegle trailer "Polityki" okazał się niekwestionowanym hitem na Facebooku, gdzie został obejrzany ponad 7,9 miliona razy. Łącznie daje to wręcz imponującą liczbę – 13,7 milionów odsłon – uzyskanych w niespełna miesiąc.

W "Pitbullu" zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, , Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.

"Politykę" Vegi można już oglądać na ekranach polskich kin.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Hospicja.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy