Strona głównaKulturaMichael Bublé: nowa płyta "Love"

Michael Bublé: nowa płyta "Love"

Po ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu powraca Michael Bublé. Kolejny album Kanadyjczyka będzie nosić tytuł "❤", czyli "Love", a ukaże się 16 listopada.
Michael Bublé: nowa płyta "Love" [Michael Bublé fot. Warner Music Poland]
"❤" to będzie najbardziej romantyczna płyta w dorobku Michaela Bublé - to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana przez "Forever Now" i wspólnie z Charliem Puthem "Love You Anymore".

Wśród klasyków mamy, chociażby kompozycję Rogersa & Harta "My Funny Valentine", "When You're Smiling", "Such A Night" czy "La Vie En Rose" (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamyka kompozycja "Where Or When".

Pierwszym singlem promującym album jest "When I Fall In Love".

Ostatnio całkowicie zmieniło się moje postrzeganie świata. Myślałem, że nie powrócę już do muzyki. Chciałem spędzać cały mój czas z żoną i dziećmi. Nauczyłem się wtedy, jak bardzo ważne są i człowieczeństwo - komentuje Michael Bublé. - Powoli zrozumiałem gdzie leżą moje życiowe priorytety i poczułem zobowiązanie do wyrażenia uczuć i lekcji, których w tym czasie się nauczyłem. Czy jestem narratorem, obserwatorem, głównym bohaterem, marzycielem, czy facetem ze złamanym sercem w barze, mam do opowiedzenia jakieś historie. I one wszystkie są w tych piosenkach. Tak wiele dobrego spotkało mnie w życiu, w tym dar, że mogę nagrywać piosenki, których będą słuchać kolejne pokolenia. Traktuję tę odpowiedzialność bardzo poważnie. Zależało mi, aby na ten album stworzyć krótkie, filmowe wręcz historie dla każdego utworu. I jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć.
Bublé jest współproducentem płyty wraz ze swoim mentorem Davidem Fosterem. Przy produkcji pracował również Jochem van der Saag.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • eGospodarka.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Hospicja.pl
  • Oferty pracy