Strona głównaKulturaPrzebój Chłopców z Placu Broni w "Legendach polskich". Piotr Machalica diabłem

Przebój Chłopców z Placu Broni w "Legendach polskich". Piotr Machalica diabłem

Poznaliśmy nowy teledysk zrealizowany w ramach projektu "Legendy polskie". Tym razem wideo powstało do utworu "Kocham wolność", lecz nie wykonują go Chłopcy z Placu Broni. Za polski klasyk wzięli się producent Matheo i rockowy wokalista, Damian Ukeje. Klip wyreżyserował Jakub Radej, który utrzymał charakterystyczną dla serii stylistykę łączącą baśniowość z science fiction.
Przebój Chłopców z Placu Broni w "Legendach polskich". Piotr Machalica diabłem [fot. Kocham wolność - Cover. Matheo & Damian Ukeje. Legendy Polskie] W filmiku pojawia się jako Rokita, Tomasz Drabek jako Boruta oraz Aleksandra Paleolog w roli Marysi. Wide nawiązuje też do pozostałych produkcji cyklu "Legendy polskie".

Projekt Legendy Polskie (legendy.pl) realizowany we współpracy z Allegro, przedstawia na nowo znane, tradycyjne polskie legendy w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla młodego odbiorcy, żyjącego w świecie internetu i mediów społecznościowych. Wcześniejsze teledyski zrealizowane w ramach projektu to "Cichoszya Grzegorza Turnaua w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i "Jezu jak się cieszę" Klausa Mitffocha, którego nową wersję przygotowali Atanas Valkov i Skubas.

Przedsięwzięcie od początku cieszy się wielkim zainteresowaniem. Pierwsze odsłony - "Smok", "Twardowsky" i "Twardowsky 2.0" - wyświetlono prawie 10 milionów razy. W listopadzie 2016 roku premierę miał odcinek "Operacji Bazyliszek" a miesiąc później "Jaga".

Damian Ukeje w 2011 roku wygrał program "The Voice Of Poland". Rok później wydał swój debiutancki album, zatytułowany po prostu "Ukeje". W 2013 otrzymał nominację do nagrody w kategorii debiut roku.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

TRZY + OSIEM =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X