Strona głównaKulturaGloria Bell w Kinie pod Baranami

Gloria Bell w Kinie pod Baranami

W środę, 5 maja o godzinie 11.00, krakowskie Kino pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na pokaz filmu Gloria Bell - szczerej, słodko-gorzkiej opowieści o kobiecie, która stara się czerpać z życia pełnymi garściami, chociaż czasem mocno daje jej ono w kość, z rewelacyjną Julianne Moore w roli głównej.
Gloria Bell w Kinie pod Baranami [Fot. materiały prasowe] to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Gospodynią spotkań jest redaktor Maria Malatyńska.

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów:

O filmie:

GLORIA BELL | GLORIA BELL
(Sebastián Lelio) US/CL 2018, 102'

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze . Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie trzyma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los.

Sebastián Lelio, nagrodzony Oscarem reżyser filmu Fantastyczna kobieta, tym razem łączy siły z laureatką Oscara (Motyl Still Alice, Godziny, Wszystko w porządku), tworząc brawurowy i szczery portret współczesnej kobiety.

Kino pod Baranami
Rynek Główny 27
31-010 Kraków
tel. 12 423 07 68
Bilety dla seniorów w cenie 15 zł

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • eGospodarka.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy