Strona głównaKultura"Kurier". Philippe Tłokiński jako Jan Nowak-Jeziorański

"Kurier". Philippe Tłokiński jako Jan Nowak-Jeziorański

W sieci pojawił się drugi zwiastun sensacyjno-szpiegowskiego filmu "Kurier", inspirowanego misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
"Kurier". Philippe Tłokiński jako Jan Nowak-Jeziorański [Philippe Tłokiński Fot. Bartosz Mrozowski] Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, legendarny to postać, której życie stało się inspiracją dla filmu sensacyjno-szpiegowskiego. W tej roli Philippe Tłokiński, znany chociażby z "Belfra" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Wśród międzynarodowej obsady filmu (m.in. Julie Engelbrecht) zobaczymy również Tomasza Schuchardta, Adama Woronowicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Mirosława Bakę, Rafała Królikowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Grzegorza Małeckiego, Jana Frycza czy Agnieszkę Suchorę. Nie zabraknie też wschodzących gwiazd nowego pokolenia. Oprócz odtwórcy głównej roli na ekranie zobaczymy również Patrycję Volny, która wystąpiła w pierwszym polskim serialu Netflixa "1983", czy najnowszym filmie "Obywatel Jones".

Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów "" i "Pitbull. Ostatni pies" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego "Kuriera z Warszawy". Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski.
Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili - mówi Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta "Kuriera". - Opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych.


 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • EWST.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy