Strona głównaKulturaTrzecia część "Hobbita" będzie najbardziej mroczna

Trzecia część "Hobbita" będzie najbardziej mroczna

Peter Jackson twierdzi, że "Hobbit: Bitwa pięciu armii" będzie najmroczniejszą i najbardziej emocjonalną częścią z całej sagi i że właśnie ta część połączy się w naturalny sposób z "Władcą Pierścieni".
Trzecia część "Hobbita" będzie najbardziej mroczna [Martin Freeman fot. Forum Film] - Zmiana w tonie jest taka, jakiej można się spodziewać - mówi w rozmowie z magazynem "Total Film". - Stawki są wyższe i wszystko staje się coraz mroczniejsze. Całość ma miły, zbliżony do thrillera rytm.

Finałowa bitwa ma połączyć też "" z "Władcą pierścieni". - Wszystkie postaci, w ten czy inny sposób, wezmą w niej udział - zdradza Peter Jackson. - Myślę, że będzie to najbardziej emocjonalna z części, z największym napięciem. Szczerze mówiąc, to moja ulubiona część. Gdy jednak dotrzemy do jej końca, poczujemy, że teraz nadeszła pora, by oddać pole "Władcy pierścieni".

Na polskie ekrany "" wejdzie 26 grudnia. W filmie grają m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, James Nesbitt i Richard Armitage.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Akademia Pełni Życia
  • Aktywni 50+
  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy