Strona głównaKulturaZłote Maliny 2018. "Emotki" i "Ciermniejsza strona Greya"

Złote Maliny 2018. "Emotki" i "Ciermniejsza strona Greya"

Jak zwykle dzień przed Oscarami rozdano Złote Maliny. "Bezkonkurencyjna" wśród najgorszych produkcji okazała się produkcja "Emotki. Film". Nagrodzony został też film "Ciermniejsza strona Greya"
Złote Maliny 2018. "Emotki" i "Ciermniejsza strona Greya" [fot. collage Senior.pl] Nikogo nie trzeba przekonywać, że "Emotki. Film" to jedna z najgorszych produkcji w historii kina. Trudno się więc dziwić, że projekt otrzymał cztery Złote Maliny - za najgorszy film, scenariusz, reżyserię oraz (sic!) ekranową parę. Producenci chyba jednak bardzo nie będą się przejmować biorąc pod uwagę, że film, który kosztował około 50 milionów dolarów zarobił ponad 200 milionów.

Jurorzy Złotych Malin przyznali też dwa wyróżnienia dla filmu "Ciemniejsza strona Greya" (najgorszy sequel, najgorsza aktora drugoplanowa).
otrzymał nagrodę dla najgorszego aktora za "Mumię" (to była już jego trzecia nominacja), a Tyler Perry - dla najgorszej aktorki za "Tyler Perry's Boo 2! A Madea Halloween".

Oto pełna lista Złotych Malin 2018

Najgorszy film:

"Emotki. Film"

Najgorszy aktor:

Tom Cruise / "Mumia"

Najgorsza aktorka:

Tyler Perry / "Tyler Perry's Boo 2! A Madea Halloween"

Najgorszy aktor drugoplanowy:

/ "Co wiecie o swoich dziadkach?"

Najgorsza aktorka drugoplanowa:

- "Ciemniejsza strona Grey'a"

Najgorsza ekranowa para:

Jakieklowiek dwie emotki / "Emotki. Film"

Najgorsza reżyseria:

Anthony (Tony) Leonidis - "Emotki. Film"

Najgorszy prequel, sequel, remake bądź "zrzynka":

"Ciemniejsza strona Greya"

Najgorszy scenariusz:

"Emotki. Film"

Serwis świąteczny senior.pl

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X