Strona głównaKulturaTom Waits ze starym złodziejem Robertem Redfordem

Tom Waits ze starym złodziejem Robertem Redfordem

W sieci zadebiutował zwiastun filmu "Old Man and the Gun" z Robertem Redfordem w roli głównej.
Tom Waits ze starym złodziejem Robertem Redfordem [Sissy Spacek i Robert Redford fot. Endgame Entertainment] Obraz powstał na podstawie artykułu Davida Granna opublikowanego w 2003 roku w piśmie "The New Yorker". Bohatetem jest Forrest Tucker, który spędził niemal całe życie na okradaniu banków i ucieczkach z więzień, w tym z legendarnych zakładów karnych w Alcatraz i San Quentin. Łącznie uciekł 18 razy. W wieku 78 lat Tucker, emeryt mieszkający wraz z trzecią żoną, nadal nie potrafił powstrzymać się przed popełnianiem kolejnych przestępstw. W 2000 roku został schwytany przez policję po kolejnych rabunkach i skazany na 13 lat więzienia. Zmarł za kratkami w wieku 85 lat.

W roli głównej występuje . Casey Affleck wcielił się w detektywa, który ma obsesję na punkcie Forresta Tuckera. W filmie grają także , oraz Tom Waits.

David Lowery wyreżyserował projekt na podstawie własnego scenariusza.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • EWST.pl
  • Umierać po ludzku
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy